Značka H&M vytvořila ve spolupráci s Johannou Ortiz působivou kolekci šatů

26.03.2020

Kolumbijská módní návrhářka Johanna Ortiz měla tu čest oblékat bývalou první dámu USA, Michelle Obamovou. Její práci vynesla také Beyoncé a Lady Gaga a nyní se její typické znaky dostávají mezi širokou veřejnost. Ve spolupráci s módním řetězcem H&M totiž navrhla dechberoucí šaty, které jsou již nyní k dostání na e-shopu.

Design plný energie a pozitivního ducha

Johanna Ortiz je známá tím, že se do svých kousků snaží promítnout své latinskoamerické kořeny. Její šaty jsou proto ženské, lehce extravagantní a plné letních květinových vzorů. Sálá z nich neskutečná energie, která vás přiměje začít se pohybovat do rytmů salsy, jakmile je někde uslyšíte. 

Navržené šaty jsou vzdušné, plné spousty barev a veselých vzorů. Snaží se totiž vytvořit hravou, luxusní a zároveň dostupnou módu, kterou si na sebe může vzít prakticky každá žena. 

H&M kolekce Johanny Ortiz

V nové kolekci pro H&M najdete jak krátké, tak i dlouhé dámské šaty. Pro prakticky všechny z nich je přitom charakteristický lehký a vzdušný materiál a šaty jsou jako stvořené pro letní procházky na dovolené. 

Jak říká sama Johanna Ortiz, tvorbu této kolekce začala prohlížením nejrůznějších barevných palet. Poté se pustila do zkoumání svého archivu, ve kterém se zaměřila na své oblíbené designy a chtěla je do kolekce promítnout. Jednotlivé kousky tak mají kousek od všeho a jsou vhodné pro každou ženu

H&M kolekce Johanny Ortiz

Návrhářka, která obléká hvězdy

Johanna Ortiz se proslavila díky tomu, že oblékala hned několik zahraničních osobností. Michelle Obamová například její outfit vynosila při příležitosti svého knižního turné. Pro Lady Gagu, Beyoncé, Alexu Chung a Jessicu Biel jsou šaty od této návrhářky nezbytným „must have“ na každý večírek. 

Johanna Ortiz se zároveň vždy snaží vytvořit kousky, které jsou pohodlné a zároveň perfektně sedí všem postavám. Zaměřuje se proto na to, aby šaty neslušely pouze jí, ale také dalším šesti nebo sedmi tělesným typům. 

Květinové šaty k letnímu období jednoduše patří. Pokud chcete svoji sbírku ještě více rozšířit, doporučujeme si prohlédnout také kousky od značek Blancheporte, Moodo a Vero Moda