Značka Converse oslavila Pride duhovými teniskami

10.07.2020

Stejně jako některé další módní značky, i Converse chtěla podpořit LGBTQ komunitu a jejich typický Pride měsíc. Při této příležitosti navrhla speciální tenisky, které hrají všemi barvami. Právě duhové provedení je totiž pro tuto komunitu typické a stalo se pomyslným symbolem pro pořádané pochody.

Nízké i vysoké tenisky, které hrají všemi barvami

Tenisky Converse se dlouhodobě těší obrovské popularitě. Není divu. Jsou pohodlné, perfektně padnou a hodí se prakticky ke všemu. Značka je přitom vyrábí v mnoha barevných provedeních - od klasické bílé a černé až po veselou žlutou nebo třeba růžovou.

K příležitosti oslav LGBTQ komunity přitom vytvořila kolekci duhových tenisek. Vybrat si můžete z klasických nízkých i kotníkových - záleží jen na vás, jakému modelu dáváte větší přednost. 

Pokud je to na vás až moc extravagantní, můžete vsadit na bílé Converse tenisky s růžovým a modrým proužkem, které působí o něco střídměji.

Stylová kšiltovka a klobouk

Teniskami nová duhová kolekce nekončí. Converse dále navrhl i bílou kšiltovku, kterou zdobí drobné proužky v barvách duhy a typické logo ve stejném stylu.

Pokud hledáte jinou pokrývku hlavy, možná vás zaujme černý látkový klobouk s duhovým logem.

Ať už si z nové kolekce vyberete jakýkoliv kousek, jistě budete na ulicích nepřehlédnutelní a pravděpodobně vykouzlíte nejeden úsměv na tváři.