Zimní trendy, které vás nadchnou

30.11.2017

Díky sezóno, díky zimo!

Jen díky Tobě teď totiž můžeme oficiálně vyrážet v rolácích (když mi ještě před pár lety maminka říkala, že jednou dostanu rozum a budu za existenci roláků vděčná, netušila jsem, že tomu tak opravdu bude... a dokonce tak relativně brzy!? :D), hebounkých (nejen) oversize svetrech a celkově v kouscích, které fandí vrstvení :)...
V módních metropolích, kterým vévodí Paříž a New York, ale mimo klasiky můžeme spatřit také kousky, které jsou všechno, jen ne typicky podzimní/zimní, ale o to větší kouzlo vlastně mají! - od westernových bundiček, přes obleky pánského střihu až po metalické barvy téměř na čemkoli:) V dnešním článku pro vás mám to absolutně nejvíc „the best of"  pro tuhle sezonu a garantuji vám, že si vyberete, ať už fandíte sázce na jistotu nebo kouskům, které nikdo nepřehlédne!
Nemusíme tedy nutně vypadat jako dámská verze Vlka z Wallstreet ani svým outfitem konkurovat legendárnímu filmu „7 statečných", pro milovnice klasiky jsou tady letos tartanové vzory, červená a vínová barva, široké pásky, které krásně zdůrazní ženskou siluetu nebo třeba kousky ve vintage stylu, které se na módní výsluní dostávají s železnou pravidelností a minimálně ještě tuhle sezonu z něj sestupovat určitě neplánují :).
Tak hurá na výběr toho nejlepšího, co nejen módní mola nabídla, třeba se zamilujete na první pohled... ale třeba se také inspirujete jen pár konkrétními kousky. Volba je čistě na vás... a vlastně nikdo neřekl, že metalické šaty a kovbojské boty nemůžou letos tvořit perfektní dvojku, co říkáte? :)