Zaútočte svým šatníkem na blížící se Vánoce

25.10.2017
Vánoce opět pomalu klepou na dveře. Je až neuvěřitelné, jak rok vždycky uteče. Ale o tom jindy. Dnes bych vám chtěla ukázat pár kousků, které by vám neměly o Vánocích v šatníku chybět. Navodí příjemnou vánoční náladu a jsou opravdu roztomilé.

Sny o Ježíškovi

Pyžama, župany a noční košilky s vánoční tématikou rozmrazí snad každé srdíčko. K tomu pohodlné elfí bačkůrky nebo teplé ponožky se soby a vězte, že vám zima určitě nebude! :-)

Svetr nebo mikina?

Vánoční svetry a mikiny jsou už několik let po sobě velkým boomem jak u nás, tak v zahraničí. I já jsem letos nelenila a jeden vánoční svetr už mi visí ve skříni. K vánočním pohádkám, ke stromečku nebo na běžné nošení je super. Pokud zvolíte elegantní boty a například černé casual kalhoty, tak si k tomu můžete dovolit vzít i hezké psaníčko s nápisem elfie. Budete na vánočním večírku za hvězdu!

A co dostane pod stromeček partner?

Každého muže jistě potěší elegantní spodní prádlo. Na Vánoce to chce však větší kalibr. Spodní prádlo ve stylu Santovy pomocnice nenechá žádného chlapa chladného. A co vy, máte už na sebe něco ve vánočním stylu? :-)