Výletům za levnou módou odzvonilo. Primark konečně míří i do Česka

25.03.2020

Primark je irská oděvní značka, která se těší velké oblibě jak v Evropě, tak i USA. Její hlavní předností jsou mimořádně nízké ceny, díky čemuž se jedná o módu dostupnou prakticky pro každého. 

Až dosud byli obyvatelé České republiky nuceni za tímto obchodem dojíždět do nedaleké Vídně nebo Drážďan. To by se však v letošním roce mělo změnit, jelikož řetězec konečně míří i k nám. Kdy a kde přesně se plánuje jeho otevření? A jak to vypadá s jeho internetovým obchodem?

Proč je oblečení z Primarku tak levné?

Primark se těší mimořádně velkému úspěchu především díky velmi nízkým cenám svého oblečení. Toho je schopen dosáhnout vzhledem k promyšlenému logistickému systému a nákupu zboží v opravdu velkém množství. Primark zároveň příliš neutrácí za propagaci a marketing jako takový. 

Zákazníky zároveň těší opravdu široká nabídka. V Primarku seženete basic kousky i módní trendy pro ženy, muže i děti. Součástí jsou také sekce se spodním prádlem, kabelkami, obuví a dalšími doplňky. Mnohdy nechybí ani základní vybavení do domácnosti v podobě polštářů, dek, svíček a dalších drobných dekorací. 

Primark své brány otevře již v květnu

Otevření kamenné prodejny Primark je plánováno na květen 2020. Obchod přitom bude součástí nově vznikajícího Květinového domu, který se v současné době staví v Praze na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice. 

Pozadu ovšem nezůstává ani moravská metropole. V Brně je rozhodnuto o zařazení Primarku do obchodního centra Olympia. Jeho otevření se přitom plánuje na rok 2022

A jak to bude s e-shopem?

Kromě otevření kamenné prodejny plánuje Primark také uvedení svého e-shopu do provozu. Fungovat však bude trochu jinak, než jsme zvyklí.

Jednotlivé kousky si zde budete moct objednat a vyzvednout si je na prodejně. Doručení zboží až domů prozatím možné nebude.