Vstupte do světa legendárních tenisek Nike Air Max

21.05.2019

Tenisky Nike Air Max 1 spatřily světlo světa v roce 1987. A byla to revoluce. Poprvé spojily dvě funkce: lehký krok při sportu, konečně začaly vypadat jako něco, co z vás opravdu může udělat lepšího atleta. Od té doby vznikají každý rok nové modely. Už neslouží jen ke sportu. Staly se běžnou součástí denních outfitů. Na vás je jen jedno, který model si vyberete?

Nike Air Max jsou geniálním modelem bot pod záštitou firmy Nike. Patří k nejprodávanějším teniskám nejen pro svůj ikonický vzhled. Součástí je speciální vzduchová bublina, která vám zajistí nejpohodlnější krok i došlap.

5 důvodů proč si pořídit tenisky Nike Air Max

  • nadčasový design, který vás nikdy neomrzí
  • léty prověřená kvalita
  • revoluční technologie – vzduchová bublina viditelně umístěna v podešvi, díky které je každý krok lehčí a došlap měkčí.Původně byla jen v patě, postupem času ale expandovala a u nejnovějších modelů ji najdete po celé ploše boty – prostě air na maximum
  • výběr z velkého množství modelů i barev
  • skvělý pocit a obdivné pohledy pokaždé, když si obuv Nike Air Max obujete.

Nike Air Max jsou na sport nebo procházku do města?

Na portálu Sport.cz uvádí maratónový běžec: ”V internetových recenzích se někdy setkáte s tvrzením, že zatímco původní boty byly opravdu koncipované na běh, dnešní verze je spíše lifestylová. S tím se dá do velké míry souhlasit. S úspěchem je ale lze používat na běhy do cca 10 kilometrů.“

Co říkají zákazníci

Na oficiálních stránkách výrobce Nike.com mají jednotlivé modely skvělé hodnocení, většinou 5 hvězdiček z 5. Nike aktuálně nabízí 293 modelů.

Nejlépe hodnocené:

Oblíbený dámský model Nike Air Max 90 si na stránkách Amazon.com vysloužil 4,5 z 5 hvězdiček. Hodnocen byl 575 zákaznicemi. Jedna z nich uvádí: “Wau, jsem opravdu šťastná, tenisky předčily mé očekávání. Už se těším, až v nich poprvé vyrazím.”

Použité materiály

Svršek

  • Semiš - kůže broušená z rubové strany, přičemž vlákna zůstávají na povrchu, semiš je méně náchylný na poškození než nubuk. 
  • Textilie - je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi. 
  • Kůže - je snad tím nejlepším materiálem k výrobě obuvi – udržuje si tvar, je prodyšná a tím výčet jejích pozitivních vlastností ani zdaleka nekončí. 

Mezipodešev

  • Air Sole - legendární tlumící prvek — kapsle naplněná stlačeným vzduchem, která změnila svět tenisek. 

Podešev

  • Guma - materiál, který se velmi lehce udržuje a který oceníte zejména v deštivém počasí. 

Určitě chcete znát taky negativa tenisek Nike Air Max. Upřímně, není moc o čem mluvit. Snad jen vyšší cena a fakt, že poslední modely jsou víc lifestylové než sportovní.

Vyberte si svoje nové Air Maxy na stránkách Modio.cz