Vinyl fashion

02.11.2017
Jsou tomu již více než dva roky, co se do módy dostalo PVC a vlastně i samotný latex. Latex už tak dnes není jen pro tanečnice, není ani výhradou subkultur jako je goth styl nebo nezbytností na nejrůznější punkové koncerty. Vinyl si v módě stihl získat neochvějnou pozici a z módních mol světových návrhářů, přes hvězdné outfity streetové módy nás inspiruje kousky, které jsou často více než nadčasové a bez kterých si po pár nošeních svůj šatník vlastně jen stěží představíte! :)
Každopádně ale chápu, že vyjít ve svém novém latexovém kousku poprvé na ulici bude potřebovat ve většině případů notnou dávku odvahy. Co je tedy klíček k tomu, aby se latexové kousky mohly stát právoplatnými členy vašeho šatníku, na které nebudete pohlížet jen jako na něco „divného" a „extravagantního", ale naopak jejich netypický dojem dokážete skvěle využít ve svůj prospěch?
Kombinujte je s klasickými kousky! - Samy mi totiž jistě dáte za pravdu, že latexový kabátek s jednoduchým tričkem a džínami bude vypadat úplně jinak, než kdybyste kabátek doplnila například rudými minišaty s výstřihem téměř do pasu a podpatky až do nebe! :)
Dostaly jste se při čtení až sem? Gratuluju, znamená to totiž, že vinyl vám není úplně cizí a možná jsem vás tímhle článkem tak trošku popostrčila, abyste svůj šatník trošku oživily :) A jakým kouskem tedy začít? Mé doporučení je jednoznačně kabátek - z módního hlediska budete fashion ikonou číslo 1 a z toho praktického - nenapadá mě, jaký materiál by vás před deštěm a větrem ochránil lépe!

Tak co říkáte - nosit latex bude nakonec jednodušší, než jste čekaly, ne? :)