Victoria Beckham vypustila do světa svou nejnovější kolekci

19.02.2021

O tom, že bývalá členka pěvecké skupiny Spice Girls není jen skvělá zpěvačka, ale i návrhářka, dnes už asi nikdo nepochybuje. Victoria Beckham si ve světě módy dokázala vydobýt své místo na výsluní, a teď znovu potvrdila, že na něj právem patří.

Její vlastní značka vznikla v roce 2008, od té doby sklízí jeden úspěch za druhým. Před pár dny představila Victoria Beckham svou nejnovější kolekci oblečení na období podzim/zima 2021. Jaké kousky v této kolekci dominují? Victoria se zaměřila na nadčasové střihy, které podtrhnou ženské křivky – šaty, midi sukně, nebo například široké kalhoty.

Co se týče vzorů, Victoria jimi na některých modelech opravdu nešetřila. Jelikož je známá tím, že ráda vzory kombinuje, v její kolekci najdete nejen krásné květinové a orientální vzory, ale například i kárované. A to vše propojené v jednom jediném outfitu. Myslela ale i na ženy, které dávají přednost klasické eleganci, a do kolekce proto zařadila i jemné pastelové barvy, které snad nikdy neomrzí. Victoriiny nejnovější kousky budou určitě již brzy zdobit šatníky předních Hollywoodských hvězd, jak tomu bylo doposud snad s každou její kolekcí. Modely, které Victoria Beckham tvoří, miluje například Beyoncé, Cameron Diaz nebo Gwyneth Paltrow.

zdroj fotek: instagram.com/victoriabeckham/