Vans Trek Slip-On. Gumové tenisky, ve kterých můžete dělat cokoli vás napadne

07.04.2021

Když venku svítí sluníčko, všechny to táhne ven. Během letních prázdnin, které se pomalu ale jistě blíží, určitě plánujete vyrazit na dlouhou procházku lesem, máchat se v jezeru, nebo si chcete zajezdit na kole či koloběžce. A to všechno budete moct absolvovat v jedněch jediných teniskách – jmenují se Trek Slip-On, a vytvořila je světoznámá značka Vans.

Jejich praktičnost je opravdu obdivuhodná. Nové nazouvací tenisky značky Vans, které nesou název Trek Slip-On, se pyšní mnoha benefity. Tím prvním je bezpochyby pohodlné nazouvání, nemusíte řešit tkaničky ani suchý zip. Poté určitě zaujmou svým neobvyklým designem. Jsou z gumového materiálu, který je lehký a velmi snadno se čistí, ať jste kdekoli. Postačí vám k tomu jen voda. Odtokové otvory navíc zajistí, že cokoli se dostane dovnitř, vrátí se také ven.

A pokud se bojíte, že by gumový materiál pro vaše nohy v létě nebyl tím pravým ořechovým, nemusíte mít obavy. Otvory ve tvaru šachovnice zajistí perfektní prodyšnost a vy se i během horkých letních dní budete cítit komfortně. Jak je vidět, značka Vans tentokrát vsadila především na praktičnost, a tenisky nevypadají jako klasické „vansky“, které známe, což jim však vůbec neubírá na atraktivitě. Tak co říkáte, dáte jim šanci?