V čem vykročit do nového roku?

30.12.2017

Kabáty

Je hrozné horko, nenoste kabáty.

Vsaďte na třpytivé šaty

Pokud jste šatový typ, pro tento večer nechte černou malou klasiku ve skřini a užijte si na šatech flitry, volány nebo třeba třásně. Samozřejmě černou klasikou nic nezkatíte, ale pro tuto příležitost by byla škoda, kdybyste nevyužily možnost vyrazit na večírek v něčem nevšedním. K šatům můžete obléci černé silonky a podpatky dle vašeho výběru. Momentálně se určitě budou hodit kozačky, nebo kotníkové boty, ale chybu neuděláte ani s lodičkami.

Nechte vyniknout jen jeden kousek oblečení

Ale šaty nejsou vůbec nutností. Pro tento  večer si můžete obléknout cokoliv, v čem se budete cítít dobře. Záleží jen na vás, kterou část oblečení necháte vyniknout. Ať už halenka, sako, sukně nebo třeba třpytivé kalhoty. A pokud rády experimentujete, nebojte se dojít ve třpytivém kompletu od hlavy až k patě! 

Černou nic nezkazíte

A pokud flitrům a různým třpytivým kombinacím ani trochu nefandíte, vůbec ničemu to nevadí. Černou klasikou nemůžete nikdy nic zkazit. Pro slavnostní vzhled si oblečte třeba sako nebo pro jemné zpestření obohaťte košili motýlkem.

I přesto ale doporučuji doladit celkovou kombinací alespoň nějakým menším třpytivým doplňkěm. Ať už výraznou kabelkou, třpytivými botami nebo výraznými naušnicemi. A podotýkám, že tyto dopolňky se vám budou hodit celoročně, na jakýkoliv večírek, takže nemusíte mít strach, že byste je nevyužily.
PS: Pokud si nejste jisté jaký doplněk bude nejlepší si pořídit, za mě jsou to rozhodně třpytivé kotníkové boty. Nejen, že dokáží celý outfit zpestřit, ale zároveň ho posunou o příčku výše.