Uzavřeli jsme nové partnerství. E-shopy z UPgates se k nám nyní mohou připojit „na jeden klik“

04.05.2020

Neustále se pro vás snažíme zdokonalovat naše služby. Proto jsme se rozhodli spojit s e-shopovou platformou UPgates. Jedná se o řešení pro pronájem e-shopů a všechny internetové obchody, které tuto platformu používají a zabývají se prodejem módních kousků, se nyní mohou s naším módním srovnávačem jednoduše propojit. 

Co je UPgates?

UPgates symbolizuje krabicové řešení pro pronájem e-shopu. S jeho pomocí je tvorba e-shopu naprosto jednoduchá a zvládne ji praktický každý. Není potřeba mít znalosti ze světa programování a zároveň není potřeba vynaložit vysoké vstupní investice. 

Založení e-shopu je zde otázkou chviličky. Design internetového obchodu si můžete přizpůsobit svým představám díky možnosti editace kódu grafických šablon. Zároveň zde lze pracovat s různými jazykovými mutacemi. E-shop snadno napojíte na dopravce, platební brány i marketingové a jiné nástroje

Modio uzavřelo partnerství s UPgates

Jako Modio se nyní můžeme pochlubit oficiálním uzavřením nového partnerství s e-shopovou platformou UPgates. Všechny e-shopy, které pod záštitou UPgates fungují a zaměřují se na módu, lze s Modio.cz jednoduše propojit.

Internetové obchody tak mají možnost oslovit širší publikum a získat nové zákazníky ze své cílové skupiny.