Už máte svůj bralette?

04.04.2017
Jsou trendy, které se na módním výsluní drží už nějaký ten pátek a konkrétně u bralettu hádám, že mu jen tak neodzvoní! A co že to ten bralett vlastně je? Stručně řečeno - podprsenka pro všechny příležitosti! Pod pojmem podprsenka si většina z nás pravděpodobně představí klasické prádlo, které denně schováváme pod oblečením a představa, že se tak budeme promenádovat jen v tomto kousku, může být trošku děsivá :D, ale nebojte... ona to tak úplně podprsenka není! V čem je tedy jiná?
Ve většině případů jsou braletty delší, než klasická podprsenka, takže nepůsobí tak odhaleným dojmem, ale zároveň můžeme narazit i na takové, které od běžných podprsenek odlišuje snad jen pojmenování produktu samotným výrobcem :)... Pryč jsou doby, kdy vyčuhující podprsenka znamenala módní faux pas, letos se braletty totiž hrdě ukazují světu a čím originálnější, sexy a rafinovanější jsou, tím lépe!
A i když tento „podprsenkový trend" trend fandí především romantičkám každým coulem, neboť mezi bralety jednoznačně převládá krajka, květinové vzory, volánky a romantické barvy, jejich romantický duch není podmínkou! Něžnosti bralettů totiž směle konkuruje i jejich pravý opak - bandage styl, tedy vázaní, které už snad nemůže být více sexy! Pravdou je, že na formálnější události v něm vyrazíte už stěží, ale naopak na párty z vás udělá hvězdu večera!
A pokud vám nic neříká romantická krajka, ani na první pohled dominantní vázání? V tom případě můžete sáhnout po sportovní verzi bralettů, které využijete nejen na denní nošení, ale také na cvičení! :) Mně se moc líbí například ty od Calvin Klein, kdy některé působí tak rafinovaným dojmem, až si nejsem jistá, jestli bych v nich vyrazila do posilovny, do města nebo na večírek!? A já mám tudíž mezi braletty už vybráno, protože pokud mě napadá tolik příležitostí, s čím nějaký kousek kombinovat, pak to bude správná investice! :))

A v příštím článku se můžeme podívat na nějaké konkrétní „bralett ouftity", co říkáte? :))