Trendy plavky pro léto 2019? Podívejte se na našich 7 tipů!

10.05.2019
Letní sezóna se blíží mílovými kroky a v obchodech se již začala objevovat letošní kolekce plavek. Je tedy na místě zvážit, zda i váš šatník nepotřebuje obohatit o nový kousek. Zajímá vás, co bude letos v kurzu? Pojďte s námi podívat na 7 tipů pro trendy plavky sezóny podle Elle a Marie Claire!

V tomto případě se asi nejedná o žádné překvapení. Zvířecí vzory jsou letos hitem číslo jedna! Zvolíte tygří, či hadí vzor? Nezáleží také na tom, zda si vyberete jednodílné, či dvoudílné plavky. Ani v jednom případě totiž nešlápnete vedle.
 
Chybu neuděláte ani tehdy, když zvolíte plavky neonových barev. S tímto kouskem navíc budete na pláži či u bazénu nepřehlédnutelná. A asi ani není třeba zmiňovat, že v kontrastu s neonovými barvami perfektně vynikne vaše opálení.
 
Trendy jsou letos také plavky s průstřihy, které oživí i relativně jednoduché kousky. Můžete si navíc sama zvolit, jakou část těla odhalíte. Pokud se necítíte dobře v plavkách s průstřihy na břiše, sáhněte například po těch s průstřihy na zádech.
 
Hitem letošní sezóny budou také metalické odstíny. Nemusíte přitom volit klasickou zlatou či stříbrnou- buďte odvážnější a vyzkoušejte i některou z dalších barev. Metalické odstíny se navíc výborně doplňují s jednoduchým střihem plavek, ze kterých učiní velmi zajímavý kousek. V metalických plavkách navíc budete bezpochyby zářit!
 
Přeneste se zpátky v čase díky retro puntíkům! I v letošní sezóně jsou trendy volbou. Dají se navíc dobře kombinovat – co třeba zkusit zkombinovat puntíky s mašlí?
 
Patříte mezi příznivce plavek s vysokým pasem? Pak po nich sáhněte i v letošní sezóně. Tento střih vám vykouzlí postavu přesýpacích hodin, díky čemuž je u mnoha žen velmi oblíbený.
 
Posledním typem jsou plavky ozdobené nestárnoucí mašlí. Tento doplněk oživí i jinak jednoduché plavky a navíc působí velmi žensky. Opět se jedná o dobře kombinovatelný prvek. Například metalické plavky s mašlí mohou vypadat velmi dobře, nemyslíte?
 
Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z výše uvedených variant, nezapomínejte, že trendy nejsou tím nejdůležitějším – v plavkách se hlavně musíte cítit příjemně. Navíc vy sama víte nejlépe, co vám nejvíce sluší!
 
Tak už víte, po jakých plavkách letos sáhnete?