Tipy jak nosit bílou

30.11.2017

Že bílá patří jen k létu?

Hloupost! Kdokoli totiž říká, že bílé kousky bychom měly odložit na dno šatníku spolu s prvním padajícím listím, se pořádně plete! Věřte mi, že není náhodou, že bílá barva je barvou sněhu... a pokud jste někdy v bílém outfitu do sněhu i vyrazily, samy nejlépe víte, že prstem si na vás rozhodně nikdo neukazoval a spíše se za vámi lidé otáčeli - samozřejmě jen v tom nejlepším slova smyslu! :)
Bez ohledu na roční období, zda-li nám sluníčko svítí jako o život nebo naopak mrzne až praští, bílé outfiy vedou k čistému vzhledu a ať jej nakonec doplníte čímkoli, nikdo vám neupře určitý punc luxusu! Bílá vám zkrátka pomůže vyniknout z davu a věřte mi, že v zářivě bílém outfitu se budete cítit více plné energie a házet úsměvy na všechny strany, než být od hlavy až k patě v typicky „smutných" podzimních barvách :)
V dnešním článku jsem si pro vás připravila několik bílých kousků vhodných na zimu, které mě okouzlily na první pohled a věřím, že v tom okouzlení určitě nezůstanu sama! :) Od kabátků a bundiček vhodných klidně i na lyžování, přes bílé ripped džíny, až k doplňkům.
A pokud by na vás celo bílý outfit byl přeci jen trošku moc, můžete bílou využít jen v rámci vrstvení a typicky podzimní outfit tak alespoň trošku prozářit! :) Užijte si dnešní inspiraci, kombinujte, plánujte a věřte mi, že pokud vám do dnešního dne bílá v outfitech chyběla, po prohlédnutí všech kousků v koláži jen stěží odoláte! :)

Jen malé upozornění nakonec... bílá se moc nekamarádí s červenou rtěnkou a černou kávou! :D