Tento podzim vsaďte na kostku

19.10.2017
Tento podzim se můžete zahalit do zářivých barev jako je červená nebo růžová, ale také můžete vyzkoušet různé vzory. Ten hlavní, který vám letos nesmí chybět ve skříni, je kostka. Ať už si vyberete kostkovaný kabát nebo jen sako či kalhoty, chybu neuděláte ani v jednom případě. Tato sezóna se nese v pánském duchu a pokud si říkáte, že takový vzor jako je gingham patří pouze na chalupu babičce na ubrus, tak je na čase to přehodnotit.

Kostkovaný kabát

Nejlepší volbou pro tento podzim je dvouřadý kostkovaný kabát, který dodá na serióznosti, ale hravě zvládne i džíny s teniskami. Kabát je skvělý v tom, že ho můžete vesele nosit po celou zimu, bez rozdílu toho, na jakou událost se chystáte. 

Pro zpestření si přes něj můžete do pasu ovázat pásek nebo nasadit námořnickou čepici či baret a můžete vyrazit do podzimních ulic města.

Kostkované kalhoty

Pokud je na vás kostkovaný kabát moc nápadný, hravě si vystačíte s kostkovanými kalhotami, které vypadají skvěle v kombinaci tmavých svetrů nebo kabátů. Kalhoty můžete také vynosit i do práce, pokud pracujete třeba v kanceláři. Stačí jen přidat bílou košili.

Kostkovaný set

A pokud jste si trend zamilovaly stejně jako já, nic vám nebrání se do kostky zahalit úplně. Nejjednodušší variantou je pořídit si už daný komplet saka s kalhotami rovnou, ať potom nemusíte přemýšlet, zda se dva vzory nebo barevné kombinace k sobě hodí. Ale samozřejmě fantazii se meze nekladou, o tom přeci móda je!