Svatebčankou na podzimní svatbě

26.09.2017
Obléknout se na svatbu bývá často ošemetnou záležitostí. A co teprve na podzim, kdy může být krásný den babího léta nebo naopak zima jako v psinci?! Pokud jste dostaly pozvánku na svatbu v září, říjnu nebo dokonce listopadu a lámete si hlavu nad tím, jaký outfit vybrat, inspirujte se našimi stylovými tipy. ;)

Šaty s rukávem

Prvním tipem jsou šaty s rukávem... může být krátký i dlouhý. Hlavně, že vám v případě větrného počasí nepotáhne na ramena. Když budete mít ramena v teple, nebude vás přecházet zima. Pokud bude krásný slunečný den, určitě na podzim nehrozí, že by teplota dosahovala ke třiceti stupňům, takže vám v šatech tohoto střihu bude i přesto příjemně. Šaty doplňte sakem nebo podzimním kabátkem. Celý outfit dolaďte lodičkami nebo sandály na podpatku - ale to jen v případě, že si troufnete vyrazit s holýma nohama.

Sukně s halenkou

Další možností a zároveň skvělou investicí je sukně v délce ke kolenům nebo až na zem. Dá se totiž nosit na sto způsobů. Nejenže s ní uděláte parádu na svatbě, když ji zkombinujete s halenkou nebo košilí, ale kvalitní kousek vynosíte klidně po celý rok. Kromě podpatků k ní můžet obout i mokasíny, balerínky, kotníkové boty i tenisky!... všechno je jenom o umění kombinace.

Overal

Patříte taky mezi ty, kterým overal připadá spíše jako nepovedené pyžamo a nějak si ho na sobě nedokážete představit?... Overal se u nás bere jako extravagantnější kousek šatníku. Ale dámy, nenechejte se zmást! Takový overal může být neskutečně elegantní a sexy zároveň! Navíc se nemusíte hodinu přehrabovat ve skříni a hledat vhodný top, protože overal už je kompletní. Stačí vybrat vhodné boty, doladit celek kabelkou a hurááá na svatbu. :)

Další skvělé kousky