STYLISH with jacket

28.11.2017
Co se zimních outfitů týká, neznám snad nic pohodlnějšího, než jsou „špekáčkové"  zimní bundy! Heboučké, takže se v nich cítíte jako v bavlnce, ve většině případů dostatečně dlouhé, takže mráz se pod ně jen tak nedostane a především neskutečně teplé! Takže pokud patříte k těm, které u outfitů sází v první řadě na funkčnost a pohodlí, myslím, že máte už dávno jasno! :)

Jenomže... i ty nej(teplejší) nej(pohodlnější) věci musí mít nějaké ALE a nutno dodat, že konkrétně u zimnicích bund je tohle „ale" bijící do očí na první pohled...

„...zajímavá, možná, ale vypadá v ní jako brambora..."  pronesla moje kamarádka na adresu spolužačky, když jsem nedávno prohlásila, že ta zimní bunda, ve které vyrazila, má něco do sebe!


Nutno dodat, že pokud k bundě zvolíte volné kalhoty nebo například dlouhou sukni (tohle prosím módnímu světu nedělejte! :D), na siluetě vám to určitě nepřidá... vlastně... o nějaké siluetě v tomto případě nemůže být ani řeč...

I v teplé bundě můžeme vypadat stylově, ba dokonce elegantně. Chce to jen správný střih, nedoplňovat ji kousky v oversize střihu a pokud možno - vynechat také podpatky. Protože pokud si, kromě volných beztvarých střihů bundy ještě s něčím nerozumí, jsou to právě podpatky, které outfit „povýší" na úroveň - „dnes ráno jsem nevěděla co na sebe, tak jsme vzala od všeho trochu..." :)

Já mám ve svém šatníku hned několik bundiček a směle bych si z dnešního článku vybrala další! A vy? :)