Šperky, které doladí váš outfit.

19.07.2018
Náhrdelníky, řetízky, náušnice, náramky, hodinky, prsteny a brože. To vše zdokonaluje náš outfit.  Ať už zvolíte jakýkoliv typ doplňku, váš outfit dostane tu správnou „šťávu". Nebojte se proto použít různých barevných variací a zkombinovat dominantní výrazné náhrdelníky nebo třeba velké naušnice,  s jednoduchostí.  

A co to?  Říkate si, že tohle není pro vás? Že to neumíte nosit?  Nebo se toho snad bojíte? 
Podívejte se, jak je to jednoduché ..... Vypadá to prostě fantasticky, tak to vyzkoušejte  :-) .

Náušnice

Velké kulaté náušnice jsou nejvíce. Můžeme je nosit ve formě velkých jednoduchých kruhů  nebo zdobené kruhy.  Jsou velmi  trendy pro sezónu jaro/léto 2018.  A co tak si dát náušnice „pecky". Jsou to málé jednoduché kousky hodící se pro každou příležitost.  V případě, že se chcete odvázat a ukázat svou dobrou náladu, nemůže být snad ani nic jiného, než ukázat své střapaté a visací náušnice. Dlouhé či krátké, okamžitě přilákají oči kolemjdoucích.  Bez ohledu na to, zda jsou prosté nebo barevné, vyrobené z látky nebo v materiálové kombinaci - jsou to roztomilé šperky, které jsou na léto velmi zábavné.

Řetízky a náhrdelníky

Řetízky zlaté či stříbrné patří ke klíčovým šperkovým trendům roku 2018. Ať už zvolíté řetízky s těžkými články či jednoduché jemné provedení, oboje si jistě najde své příznivce. Neméně populární jsou také obrovské mohutné náhrdelníky, které jsou naprostou nádherou ve světě módy v posledním období.  Dát si třeba košili  a nevložit si do límečku luxusní náhrdelníkový šperk, tak to by byl, dámy, opravdu velký hřích ... :-)

Náramky a hodinky

Taky se cítíte bez hodinek jako bez ruky?  Já to tedy tak rozhodně mám.  Hodinky jsou podle mého názoru, naprostý skvost na ruce každé ženy či muže. Dotváří a zvýrazňují naši osobnost, náš outfit. Ve spojení s náramky v některých případech svoji skvosnost ještě umocňují. Náramky ať už na stejné ruce jako hodinky nebo osamocené, působí krásně a dotvoří náš jednoduchý outfit k dokonalosti. Rozhodně nesmí v naší šperkovnici chybět. Tak vyberte tu správnou variantu a buďte nepřehlédnutelné.

A jak se to vlastně všechno nosí? Tak se dívejte...