Šperkománie - které šperky zrovna frčí?

27.09.2017

Šperky dělají člověka

Nic neozdobí ženu více než-li krásný šperk. Vhodně vybraný náhrdelník je tedy nejen slušivý, ale zároveň i ozvláštní nezajímavý jednoduchý outfit. Také toho dost prozradí o osobnosti nositele. Například náhrdelník nebo přívěsek z kamene vašeho znamení, ve kterém jste se narodily, dává jasně najevo, že budete jistě éterická duše. Takové květiny mají co dočinění s romantikou a různé střapečky a korále zase značí, že se nebojíte sem tam odvázat a být bláznivé. Chokery o vás prozdradí, že jdete vždy s dobou.

Romantika

Romantické náhrdelníky zdobené květinami a kamínky v pastelových barvách jsou již nějakou dobu velký trend. Vždycky mi připadalo, že žena, jež si tento šperk vezme, působí jemně a decentně. Já osobně bych šperk v tomto stylu zvolila klidně na nějakou svatbu či ples.

Crazy

Crazy náhrdelníky vídám ve svém okolí asi nejméně a přitom jsou tak krásné. Moje oblíbená značka je Desigual, kde si můžete vybrat i nějaký kousek oblečení, který s bláznivým náhrdelníkem snadno sladíte. Ovšem chápu, že ne každý má takto výrazné šperky rád. :-)

Cinkrlátka

Blýskavé a cinkající šperky mohou občas lézt na nervy, pokud je nevyužijete při příležitosti jiné - pohybové. Orientální tance a třeba i latinskoamerické jsou super pro nošení tohoto druhu šperku. V každém případě občas není od věci si zacinkat i uprostřed šedého města. Třeba se některá ze zakaboněných tváří na vás usměje, kdo ví. :-)