Skandinávský Fashion Week

28.08.2017

Ve Skandinávii proběhl všemi očekávaný fashion week a pokud jste si mysleli, že outfity na něm nás překvapí něčím, co bychom určitě nečekali, jako tomu v módě ostatně bývá zvykem, jste na omylu! Módní svět totiž tentokrát výjimečně nesměřuje proti proudu, ale léto, které je na svém vrcholu, z outfitů doslova vyzařuje na maximum! Pestré barvy, nejrůznější vzory a především oversize střihy, které jsou v horkém letním počasí tolik oblíbené.

Nevím jak vy, ale já i přes svou lásku k tlumeným barvám asi udělám výjimku a pořídím si do šatníku něco bláznivého, nespoutaného, zkrátka něco, čím bych i ve zmíněné Skandinávii určitě nezůstala pozadu! :) Například top s výraznými zvonovými rukávy, kabelku v ostré barvě nebo čelenku, kterou jsem až doteď jen obdivovala na všech ostatních! :)
Pokud alespoň trošku sledujete módní dění, konkrétně tedy svět fashion blogerek, určitě je vám známo, že ty největší módní esa pochází právě ze Skandinávie! Pojem Skandinávie ve většině z nás vzbudí dojem čistých bílých interierů, huňatých polštářků, sobích kožešin a celkově pak módy, ať už v oblékání, či bydlení, která je všechno, jen ne divoce barevná... Když se tak podíváte právě na fotky z jejich letošního fashion weeku a uvidíte tu záplavu barev, věřte mi, že i to nejčernější módní srdce najednou zatouží vyzkoušet něco nového a já bych vás k tomuto kroku dnešním článkem chtěla jen popostrčit! Barevné outfity totiž rozzáří nejen váš den, ale i den všech okolo vás, tak proč si to léto pořádně neužít, než nám skončí! Třeba právě s pestrobarevnými sandálkami a s potisky plameňáků!
Jaké jsou tedy základní tipy, kterými se řídit, pokud chcete držet krok se Severem?
1.) Čím více pestrých barev, tím lépe
2.) Pohodlí oversize střihů se neodolává
3.) Léto fandí vrstvení stejně, jako kterékoliv jiné roční období
4.) Kdy jindy by vám měly učarovat vzory, než právě teď

A co na tuhle skandinávskou divočinu říkáte vy? Budete následovat trendy fashion weeku nebo se raději držet při zemi?