Sexy Valentýn

13.02.2017
Svátek všech zamilovaných je za dveřmi. Ať už budete trávit večer 14. února s přítelem, dlouholetým manželem nebo s kamarádem, se kterým to dopadne vždycky nějak nečekaně divoce, udělejte jim tento večer nezapomenutelným. Jak na to? Pořiďte si novou soupravičku spodního prádla nebo rovnou celý komplet. Budete neuvěřitelě přitažlivá a vykouzlíte tak jedinečnou atmosféru... chcete přece, aby na to váš partner ještě dlouho vzpomínal?! ;)

Základ výbavy - PODPRSENKA

Nemáte-li v oblibě nakrucovat se v divokých košilkách nebo sexy kompletech a nechcete do nich investovat s obavami, že stejně skončí na dně vaší skříně, dejte šanci alespoň svůdné podprsence. Co si budeme povídat, tato část spodního prádla je naprostým základem ženského šatníku. Navíc si můžete vybrat takovou, kterou bez problémů zkombinujete s outfity pro běžné nošení. Považujte ji za skvělý startovací prvek, na který můžete kdykoliv navázat další přitažlivé kousky.
V poslední době se velice rozmohly podprsenky bez kostic nebo jen se slabou výstuží zdobené pásky, různými průplety a krajkovými detaily. Tyto kousky jsou velice pohodlné, takže se v nich budete cítit jako ve své kůži. Bez problémů je pak také využijete pro běžné denní outfity. Košilím a halenkám s hlubším výstřihem dodají nádech extravagance.

Svůdné košilky

Košilky jsou valentýnskou klasikou. Ženy s nimi rády překvapují své drahé polovičky a naopak je také často právě od nich dostávají jako valentýnský dárek. Vyzkoušejte ji v zamilované rudé barvě. Pokud nejste příznivkyní červené, zkuste zatnout zuby a pokud ani to nepomůže, jděte do její černé podoby :)
Košilky v bílé barvě působí velmi něžně, ale ty doporučejeme spíše ženám, které měly to štěstí a půlku zimy strávily někde u moře na lehátku :) Pokud jste totiž světlý typ, můžete v ní působit až nehezky bledě.

Celý komplet

Pokud máte rády něco peprnějšího, neváhejte a vyberte si některý z erotických kompletů. Většinou obsahují podprsenku, kalhotky, podvazkový pás a punčochy. Ať už máte jakoukoliv postavu, s tímto oblečkem rozhodně zabodujete, protože vám nikdo neodolá.

Zapomeňte letos na plyšáky a oslavte svou lásku jak se patří :)

Základ výbavy - PODRSENKA

Pokud se necítíte na předvádění v košilkách či celých soupravách a ani se vám do nich nechce investovat s obavami, že stejně nakonec budou ležet na dně vaší skříně, vsaďte alespoň na žhavou podprsenku! Je to naprostý základ výbavy každé ženy. Navíc si můžete vybrat takovou, kterou v pohodě využijete i na běžné nošení. Podprsenka je skvělý základní prvek, který lze časem snadno rozšířit o další sexy kousky.
V poslední době se velice rozmohly podprsenky bez kostic nebo jen se slabou výstuží zdobené pásky, různými průplety a krajkovými detaily. Tyto kousky jsou velice pohodlné, takže se v nich budete cítit jako ve své kůži.