Sbalte se na dovolenou jako profík

02.06.2017
Léto se blíží!... pravý čas na spřádání letních dobrodružství. Už víte, kam se letos vydáte? Pokud to vyhrála některá z přímořských oblastí, kde si chystáte do syta vychutnat válení na písčitých plážích, večerní procházky jižanskými městy a drinky v malých zapadlých uličkách, pak čtěte dál, ať víte, co přesně si na takovou dovolenou zabalit do kufru. 

Pohodová snídaně

Den by měl začínat vydatnou snídaní. Obzvláště na dovolené tento rituál prostě nemůžete vynechat, protože se konečně můžete nasnídat v klidu, pomalu a hlavně s nádherným výhledem do zahrad nebo na šplouchající moře. Na snídani se oblékněte co nejvíce pohodlně. Ideální jsou krátké šortky, nátělník a žabky. Snídaně nebývají vázány žádným dresscodem, takže se pohodového looku nemusíte obávat ani v luxusnějším resortu.

Beach, please!

Pokud se chystáte na dovolenou k moři, pak je velice pravděpodobné, že většinu dne proválíte a prolenošíte na pláži. Od toho taky dovolená je... pořádně si odpočinout :).  Chcete však i v této chvíli vypadat neodolatelně? Přibalte si ke klasickým bikinám také jedny monokiny. Jednodílné plavky s průstřihy různých tvarů... vypadají neskutečně sexy, ale zároveň dokáží skrýt drobné nedostatky na bříšku. K plavkám si přibalte tuniku či jiný svršek, ať si před slunečími paprsky ochráníte ramena. Pohodlné botičky, nejlépe takové, které snadno opláchnete vodou od písku, jsou samozřejmostí.

Večeře v hotelu

Po celodenním plážovém válení následuje dálší slast v podobě hotelové večeře. Tady už je potřeba roslišovat úroveň hotelu, ve kterém se chystáte večeřet. Hotely od 4 hvězdiček už vyžadují trošku propracovanější outfity. Nejvhodnější volbou jsou šaty nebo halenka se sukní. Na nohách nemusíte mít vyloženě podpatky (ale určitě nejsou zakázané! :)), ale alespoň slušnější sandály či nazouváky. Určitě se vyhýbejte obyčejným gumovým žabkám.

Večerní divočina

Jste u moře... takže ať vás ani nenapadne jít v 10 hodin na kutě! :) Pokud vám to situace dovolí, vydejte se do víru velkoměsta. Užijte si jižanský temperament a dobrou náladu. Popadněte kamarádku nebo partnera a vyražte do klubu či baru. Taková událost si žádá speciální outfit, který jen tak nevytáhnete z šatníku... oblékněte malé černé a hlavně nezapomínejte, že je léto, takže se nevyhýbejte barevným botům ani doplňkům.