Sbalte kufry a hurá na dovolenou. Co nutně potřebujete?

20.06.2018
Vaše letní dovolená  se rychle blíží.  Na plážové lenošení, na výlet či na párty s přáteli ...  nic vám prostě nesmí  v kufru chybět.
Pokud patříte mezi dovolenkářky, které i na tři dny dovolené musí nutně vytáhnout obrovskou tašku a na týden vám nestačí lodní kufry,  pak nezoufejte. Máme pro vás pár typů. Naplánujte si oblečení pro každý den předem a vydržte nutkání, házet do kufru něco nepotřebného na poslední chvíli. Nemusíte zákonitě naložit celou skřín, aby jste se cítila na dovolené dobře. K radosti vám postačí pár kousků, které spolu skvěle doladíte a budete „IN" v každé dovolenkové situaci. Tak pojďme společně nahlídnout na všechny ty potřebnosti :-) .

BEACH

Plavky - jedna z nejdůležitější součásti našeho zavazadla. Zabírají nejméně místa, takže je naprosto přijatelné mít při ruce minimálně dvoje či troje.  V hodná plážová obuv, ano,  mluvíme o žabkách či nazouvících, které jsou velmi pohodlné, praktické a na pláži se vám budou zajisté hodit ..... Slunce, pláž a moře -  úplná idylka téměř každého z nás. Nezapomeňme však  uchránit svůj obličej před slunečními paprsky vhodným kloboukem. Vrásky přece „nefrčí", dámy.

TRIP

V tak parné letní dovolenkové dny, je potřeba být na výlet vybaven pohodlným a lehkým oblečením. Ať už zvolíte šaty nebo kraťase, rozhodně to není krok vedle. Pohodlné letní šaty, ať už dlouhé nebo krátké, z vás u dělají elegantní kost k nakousnutí. Volbou kraťasů s topem či halenky s odhalenými rameny se zas naladíte na sprotovnější vlnu dovolenkové radosti. K tomu vhodné doplňky a jste připravena. Tak vzhůru na parný letní výlet .....

PARTY

Pořádný večírek nemůže přece na letní dovolené chybět. Je na čase, vytáhnout z kufru šaty, overaly, sexy topy, podpatky či platformy. Budete vypadat skvěle a s minimálním úsilím. Obujte si boty s vyšším podpatkem a jste připraveny třeba na párty u bazénu. Dokončete svůj vzhled s perfektním makeupem a vaší oblíbenou vůní a zajísté vám nikdo neodolá.