SANDÁLY... krásné, ale hlavně pohodlné!

22.06.2017
Přemýšlíte o nových sandálech a pořád se nemůžete rozhodnout, po kterých sáhnout? No popravdě se ani nedivíme, protože tyhle letní botičky jsou rok od roku krásnější, stylovější a čím dál více sexy! A vůbec nemusí být na podpatku. Dopřejte svým nožkám v parných dnech pohodlí a dejte pro tentokrát raději přednost ploché podrážce.

Kotníčkové

Šněrovací trend se drží na výsluní už několik sezon a tu letošní to není jinak. Pokud jste fanoušky všeho módního, určitě si alespoň jeden pár pořiďte. Musíte ale počítat s urputným šněrováním a omotáváním řemínků kolem kotníků, ale za ten výsledek to přece jenom stojí!

Metalické

Pokud máte rády všechno co se třpytí, potom si určitě zamilujete sandálky v metalických odstínech. V parných letních dnech bývají výrazné šperky často spíše překážkou... metalické boty je ale snadno nahradí. Nejlépe vyniknou s jedoduchými outfity jako jsou džíny, denimové šortky v kombinaci s obyčejným tričkem či tílkem.

Páskové

Klasikou jsou sandály páskové. Ještě před nějakou dobou byly v módním zapomnění, dnes patří mezi hvězdy letní obuvi. Velké obliby se těší hlavně díky pohodlí, které nohám poskytují, ale i modernímu provedení. V posledních letech se módní návrháři snaží skloubit design s pohodlím a výsledkem jsou sandály s vyšší pohodlnou podrážkou připomínající zdravotní ortopedickou obuv... přitom vypadají úžasně!

Barevné

Kdy jindy dát barvám šanci, než právě v létě?! Oživte svůj outfit barevnýma botkama a nehty přelakujte barevným lakem. Spolu s opálenou kůži bude tato kombinace neodolatelná. Pokud nemáte v oblibě příliš barevné kousky oblečení, dejte šanci alespoň barevným sandálům. Nakonec si je určitě zamilujete.

Minimalistické

Velice oblíbené jsou také sandálky v minimalistickém provedení. Takže čím míň látky je na boty použito, tím líp. V dusných parných dnech tyto boty určitě oceníte. Jsou velice vzdušné, umožní vašim chodidlům a kůži na nich volně dýchat. Jsou skvělým letním doplňkem, který hravě využijete k šotkám, ale i sukni a šatům.