S těmito kabelkami v letošním roce jednoznačně zabodujete.

10.05.2019

Ne nadarmo se říká, že základem každého šatníku ženy by měly být kvalitní boty a především kvalitní kabelky. Právě ony totiž dokonale podtrhnou celkový vzhled vašeho outfitu. A víte, kolik kabelek by měla žena mít? Stylisté se shodují na minimálním číslu šest. Tento počet v kombinaci s vhodným výběrem kabelek vám totiž umožní dosáhnout dokonalého výsledku při každé příležitosti. Pojďte se s námi podívat na to, s jakými kabelkami letos zaručeně zazáříte.

Zajímavosti ze světa kabelek

Čísla někdy poví více než tisíc slov, a ta ze světa kabelek jsou opravdu zajímavá. Věděli jste například, že průměrná kabelka váží 2,5 kila a že v ní ženy nosí v průměru 10 věcí? Možná vás také překvapí, že se nejdražší kabelka světa, světoznámá Birkinka, prodala za neuvěřitelných 4 661 600 Kč a že nejstarší kabelka světa pochází již ze 14. století.

6 základních kabelek do každého šatníku

Mezi šest kabelek, které by vám ve výbavě rozhodně neměly chybět, patří crossbody, velké denní psaníčko, večerní psaníčko, sportovní taška, každodenní kabelka, malá kabelka na party.

Letošní královny mezi kabelkami

Na pomyslných vítězných příčkách se v letošním roce umístily kvalitní kožené kabelky, hobo kabelky a takzvané shopperky.

Kožené kabelky

Proč se bez kvalitní kožené kabelky neobejdete? Důvodů je hned několik. Kabelky z pravé kůže jsou nadčasové, nabízejí příjemný materiál, který navíc krásně voní, a slibují dlouhou životnost. Investice do kožené kabelky se rozhodně vyplatí a navíc je synonymem elegance a luxusu.

Hobo kabelky

Že jste ještě o hobo kabelkách neslyšely? Pak je ten pravý čas, dozvědět se o nich něco více, letos totiž doslova ovládnou svět. Hobo v překladu z angličtiny znamená tulák. Jedná se o objemné kabelky ve tvaru půlměsíce, které připomínají vaky. Tyto kabelky, jež si oblíbily světové celebrity, si vás získají především svou prostorností.

Shopperky

Na nákup jedině s oblíbenou shopperkou! Tedy středně velkou až velkou kabelkou s kratšími uchy s netradičně otevřenou horní částí. Jak už i její název předurčuje, je přímo stvořena na nákupy. A i letos, stejně jako loni, bude módním úlovkem číslo 1.

Tip: Letní kabelková nezbytnost

Do letní sezóny byste rozhodně neměly vstoupit bez kvalitní plážové tašky. V letošním roce jsou na výsluní ty plátěné, transparentní a slaměné.

Kterou kabelku máte vyhlédnutou vy? A zastavily jste se na čísle 6, nebo si stejně jako my myslíte, že kabelek není nikdy dost?