S novou neonovou kolekcí Calvin Klein v ulicích zazáříte

24.04.2020

Značku Calvin Klein proslavily především kousky v neutrálních a jednoduše kombinovatelných barvách. Občas se ovšem v její nabídce objeví oblečení nebo doplňky, které jindy minimalistickou kolekci perfektně rozzáří. A v letošním roce vsadil Calvin Klein na kabelky a tenisky v úchvatných neonových barvách. 

3 neonové barvy

Calvin Klein vsadil na tři základní neonové barvy - svítivě žlutou, růžovou a oranžovou. V těchto výrazných odstínech se značka rozhodla vytvořit crossbody kabelku, velkou kabelku přes rameno a kolekci módních tenisek.

Stylová kabelka přes rameno

Crossbody kabelka je zhotovena z napodobeniny kůže a disponuje odnímatelným popruhem. Umožňuje klasické zapínání na zip, na kterém nechybí logo Calvin Klein Jeans. To je navíc velmi výrazně uvedeno i na samotné kabelce, díky čemuž budete nepřehlédnutelná.

Velká kabelka na všechny nezbytnosti

Druhým kouskem je velká Calvin Klein shopperka v neonových barvách. Jedná se o rozměrnou kabelku pro každodenní nošení do práce nebo do školy, jelikož pojme velké množství věcí. 

Na přední straně se stejně jako u předchozí kabelky nachází logo Calvin Klein Jeans. Výrobce opět vsadil na napodobeninu kůže a zapínání na zip. Interiér je poté přehledně rozdělen pomocí přihrádek, abyste si své osobní věci mohla lépe zorganizovat.

Veselé tenisky, které zaujmou

Poslední novinkou je kolekce obuvi s neonovými detaily. Jejich horní část je zhotovena z kombinace textílie a kůže a logo Calvin Klein Jeans je tentokrát umístěno na jejich boční straně a patách. 

Calvin Klein tenisky

Výška podešve činí 5,6 cm, a boty vám proto přidají pár centimetrů navíc. Calvin Klein myslí na majitelky malých i větších chodidel a boty nabízí ve velikostech 35 až 41. 

Už víte, kterým kouskem si uděláte radost? A jakou barvou rozzáříte naše ulice?