Rozkveťte spolu s jarem! :)

20.03.2017
Přesto, že bych svou láskou k černé a všem temným barvám skvěle zapadla i do Adamsovy rodiny, jaro si žádá barvy jemnější, nejlépe pastelové... a tak se i já, když to teda musí být :D, alespoň v tomto čase zahaluju do jemnějších tónů.

Světle béžová, baby blue a letos výjimečně také světlounce růžová. Když jsem totiž před pár týdny dostala k narozeninám štěňátko čivavy, konkrétně psí slečnu, okamžitě jsem se dala do nakupování – oblečky, taška na pejska, obojek i vodítko... Na všem musí jít na první pohled poznat, že máme doma malou dámu... a nevím, jestli to je „nemoc z blogovacího povolání“ nebo jsem jen větší detailista, než jsem si myslela, ale k růžové psí výbavě najednou musí ladit i outfit můj! :D
Takže oprašuju pár barevných kousků, které ještě na dně šatníku mám a především jsem se dala do výběru nových, protože i když je můj šatník plný především tmavších basic kousků, nevypadá nakonec vůbec špatně jej občas prozářit něčím barevným... a i obyčejnému outfitu tak dát jarní nádech! :))
Už v jednom z předchozích článků jsem zmínila, že mě okouzlil trend nášivek, které jsou, především pokud se jedná o obrázky květů, na jaro jako dělané a mohou být zároveň skvělou alternativou, pokud k barvám také dvakrát netíhnete. Protože i outfit v neutrálních barvách se pár nášivkami hned prozáří :)).
 
Ale květinový potisk není in jen ve formě nášivek, stejně jako každé jaro je i teď nejideálnější čas na květiny téměř na čemkoli! – halenky, šaty, ale klidně i tenisky... fantazii se meze nekladou a čím neobvyklejší provedení, tím lépe. Co třeba vyrazit v květinových teniskách? Určitě to, v porovnání s nudnými zimními botkami bude příjemná změna!
A pokud pro vás, stejně jako pro mě, jaro znamená především návrat milovaných kožených bundiček, díky kombinaci s krajkou v kožené bundě můžete vypadat více žensky, než kdykoli dřív! Tahle kombinace má navíc své výhody, protože když v šatech a kožené bundičce vyrazíte třeba do práce a pak už tak tak stíháte do divadla, natož se převléknout... stačí si bundičku jen odložit a rázem máte outfit, který rozhodně nikoho neurazí!

A který z jarních trendů okouzlil vás? :)