Roušek se jen tak nezbavíme. Vyberte si značkovou, nebo třeba s vtipným potiskem

14.09.2020

Koronavirová pandemie je neustále aktuálním tématem. Vláda nám v současné době nařizuje nosit roušky všude tam, kde jsme pod střechou - typicky v obchodech, obchodních centrech, na úřadech, nebo třeba v MHD. Je však otázkou, zda se situace v nejbližší době nepřiostří. Po roušce proto saháme skoro každý den, a vyplatí se tak mít opravdovou zásobu. Z jakých stylových kousků můžete vybírat?

Nano roušky: o co se jedná?

Oblíbenou variantou určité ochrany je rouška ze 100% bavlny, která je navíc vybavena speciální kapsou na nano filtr. Tento filtr lze podle potřeby měnit a vy tak získáte nano roušku na více použití. 

Velmi často přitom bývá dostupná v mnoha barevných provedeních a velikostech, a vy si proto můžete vybrat takovou, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. 

Se značkovou rouškou na ulici zazáříte

Máte nějakou oblíbenou módní značku, kterou chcete podpořit? Potrpíte si na značkových doplňcích a chcete mít v podobném stylu i roušku? V tom případě vsaďte na roušky od světoznámých značek, které pracují s jejich typickým logem či motivem. 

Pořídit si tak můžete například značkové roušky Guess, Codello, Only nebo třeba Pietro Filipi

Chcete pobavit ostatní? Vsaďte na vtipnou roušku s potiskem

Když jdete po ulici, každý člověk má nasazenou roušku a vy nevidíte jeho výraz, může to někdy působit poněkud smutně. Často totiž nevíme, zda se daná osoba usmívá, nebo se mračí. 

Pokud chcete ostatní aspoň trošku rozveselit a zároveň se pyšnit opravdu stylovým doplňkem, vsaďte na vtipné roušky s potiskem. Takové nabízí například řetězec About You, který prodává roušky mnoha značek.

Zdravotníci či lékaři také sahají po krásnějších a veselejších rouškách zejména pokud jsou na dětských odděleních. Pokud máte zdravotníka v rodinne můžete jim udělat radost a koupit jim jednu veselé roušku k jejich barvě zdravotnického oblečení.