Ready for #vacation?

20.07.2017
Co právě teď potřebujete úplně nejvíc?  Vaši odpověď sice neznám, ale zato vám můžu říct tu svoji - „DOVOLENOU"! Už se vidím někde na pláži, s mým drahým po boku a nějakým skvělým koktejlem v ruce... A protože dovolená si žádá také „speciální" outfity, už se nemůžu dočkat, až budu do kufru balit ty své!

Proč speciální?  Nehledě na to, jestli pracujete jako úřednice v bance, prodáváte melouny nebo jste třeba jaderná fyzička... dovolená, jak už samotné slovo napovídá, je chvílí, kdy si můžeme DOVOLit zkrátka cokoliv! Takže pokud do práce nemůžete nosit protrhané džínové kraťasy a nebo se, třeba při tom prodávání melounů, naopak moc nehodí boty na podpatku, teď nastává ta chvíle, kdy můžete nosit to, o čem jste posledních pár měsíců jen snily! :)
Nevím, jak vy, ale já vždycky nejraději čerpala módní inspirace právě na instagramu, kde vždycky stačí zadat jen stručný požadavek, v mém případě třeba #vacationoutfit a rázem máte inspirace, že byste nad ní mohli strávit hodiny! Objevila jsem hromadu skvělých outfitů, ještě více skvělých originálních kousků a když mě pak některé okouzlily natolik, že jsem se rozhodla, že bez nich prostě na dovolenou neodjedu! :D Bohužel jsem párkrát narazila na to, že v našich zeměpisných šířkách zkrátka nebyly... e-shopy k nám nedoručovaly nebo pro jistotu slečny třeba vůbec neuvedly, kde danou věc sehnat...
Takže svůj lov za vysněnými letními šatičkami jsem nakonec zakončila tady na Modio.cz! Nejenže si mohu pořídit vše, co na stránce vidím, ale navíc hned vidím i velikosti a celkově se mi líbí a vlastně mi i hodně šetří čas, když  si mohu vytřídit, že chci vidět třeba jen šaty v bohémském stylu / květované / elegantní... a i když jsem si tak původně vysnila hedvábné béžové šaty, na které jsem náhodou narazila při tvorbě minulého článku, nakonec v mém „nákupním košíku" skončily květované světle modré šaty! :D Život je plný překvapení a občas by nás ani nenapadlo, jakou cestou se bude náš výběr (čehokoliv) ubírat... tak doufám, že budete mít při nákupu letních šatů stejně šťastnou ruku jako já a budu moc ráda, když mi dáte vědět, jaké jste nakonec pořídily! :))

Takže... je čas zabalit kufry a hurá na dovolenou!