Rainy days

18.04.2017
Přesto, že máme jaro v plném proudu, počasí zatím moc nespolupracuje... takže si více než sluníčka užíváme dešťů a podle toho je třeba volit také oufity.  Určitě se shodneme, že pokud by to bylo možné, miminálně do konce září bychom nejradši chodily jen v sukních a z domu nevycházeli bez slunečních brýlí, ale protože nejsme v Miami a ani pod jiným, podobně přátelským podnebím :D, je potřeba mít radost i z těch pár slunečných dnů, které občas přijdou a zamračené oblohy využít k outfitům, které by nám, třeba zrovna v již zmíněném Miami, třeba i záviděli! :D :))
Asi každý z nás občas pronesl, že by rád žil někde, kd neznají jiná roční období, než je léto, ale uvědomili jste si někdy, že to vlastně nemusí být až taková výhra? Stačí si vzpomenout na horké letní dny, kdy se unavení vracíte z práce, sluníčko vám na únavě zrovna neubere a představa, že si neodpočinete ani v noci, protože nemáte klimatizaci... musím se přiznat, že já v takových chvílích na chladné dny vzpomínám celkem ráda! :D A přesně tak jsem se vlastně naučila si vážit i zamračené oblohy... protože ať miluju léto sebevíc, ještě raději odpočívám... a nevím jak vy, ale mně se nejlíp relaxuje když prší, zachumlám se do peřin a za zvuku deště čtu svou oblíbenou knížku! :)
A výhoda zamračeného počasí není jen v tom, že se v něm ideálně odreagujete, na své si v dešti totiž můžou přijít také módní nadšenci, pro které deštník už dávno není jen otravnou nutností, ale módním doplňkem, který dokáže oživit každý outfit! :) Já jako správná fashion blogerka samozřejmě nemůžu zůstat pozadu a v mé sbírce tak najdete hned 4 deštníky :D - první z nich je obyčejný, béžový, který byl nutností, když jsem vyrazila na focení a strhl se snad největší liják, jaký jsem v životě zažila... vběhla jsem do prvního obchodu, který jsem viděla a měla jasný cíl - potřebuju levný černý deštník... bohužel jsem ale s tímto požadavkem nebyla jediná a tak na mě zbyl jen béžový, který se mi vůbec nelíbil, ale na vymýšlení zkrátka nebyl čas...
Nakonec se tenhle „nutný deštník" stal mým nejoblínenějším, protože jsem zjistila, že se vlastně kombinuje daleko jednodušeji, než jeho černá verze a kdybych jej nezapomněla neznámo kde, určitě bych s ním ještě něco prožila! :D :)) Zbytek mých deštníků jsou pak spíše designové kousky, které jsem jednoznačně nepotřebovala, ale prostě měly něco do sebe a tak jim nešlo odolat! :D A tak vlastním také jeden deštník průsvitný, jeden zdobený obrázky francouských buldočků a poslední, klenot mezi dešníky :D - zdobený hromadou kamínků!
Nabídka deštníků je v součastnosti opravdu pestrá a tak by byla nakonec vlastně škoda, zůstat jen u klasikého černého! Když vám na deštníku může rozkvést třeba louka, může být posetý ptáčky a nebo jej mohou zdobit elegantní mašličky. Já se při tvorbě dnešního článku zamilovala právě do béžového deštníku s ptáčky od značky Fulton a když tak přemýšlím, že mi béžový deštník aktuálně chybí, možná nakonec neodolám! :D

A který zaujal vás? :))