Puma představuje novou Pride kolekci. Navrhla ji Cara Delevingne

15.06.2020

Červen je každoročně měsícem, který slouží pro podporu LGBTQIA komunity. Typický pochod zvaný také jako Pride se totiž většinou koná právě v červnu a symbolizuje pomyslnou demonstraci za práva neheterosexuálních menšin. Co si k této příležitosti připravila značka Puma?

13 kousků, které hrají všemi barvami

Za vznikem nové kolekce Puma with Love stojí anglická modelka, herečka a zpěvačka Cara Delevingne. Ta navrhla celkem 13 různých kousků, pro které jsou typické charakteristické duhové barvy. V kolekci najdete volnočasové oblečení, obuv i nejrůznější doplňky

Jednotlivé kousky jsou vhodné pro obě pohlaví. I když hrají všemi barvami, nemusíte je nosit pouze v červnu. Jsou totiž univerzální a své uplatnění najdou i v jiných měsících v roce. 

Jak tvrdí sama autorka celé kolekce Cara Delevingne, kousky jsou mimořádně pohodlné. Hodí se jako oblečení na doma, ale i na procházky po městě. 

Cara Delevigne

Oblečení vám zvedne náladu

Cara Delevingne v této kolekci pracovala i s problematikou koronaviru a nařízené karantény. V jednotlivých kouscích proto chtěla promítnout určitou pozitivitu, která z této módy čiší. 

Většina z nás v uplynulých měsících prožila určité psychické napětí. Potýkali jsme se s odloučením od rodiny a našich nejbližších, a proto si kolekce klade za cíl vykouzlit každému úsměv na tváři. A vzhledem k veselým barvám se jí to poměrně dobře daří. 

Už víte, jakým kouskem z kolekce Puma with Love si letos uděláte radost?