Proč letos vyměnit kabelku za batoh?

11.04.2017
Batohy jsou jedním z největších trendů posledních let, plno návrhářů stále hledá způsoby, jak je udělat praktičtější, pohodlnější a hlavně při uvedení každé nové kolekce, ještě mnohem hezčí. I když většina z nás má batohy spojené pouze se školními aktovkami, nebo starými nepoužívanými batohy, které si s sebou bereme do cvičení nebo na tůry, honem to přehodnoťte. Batohy už dávno nepatří jen pro školáky a sportovce. Můžou být elegantní, stylové a hlavně, s nimi můžete vykouzlit perfektní outift, který bude vypadat mnohem lépe než s kabelkou. Takže letos nechte svoje kabelky odpočívat doma a šup pro nějaký ten stylový batoh!
Letošní jaro je v duchu barev, květinových vzorů nebo třeba nášívek. Zkrátka všeho divokého. Pokud se nebojíte barev, zkuste si pořídit k doladění celkového outfitu nějaký barevný batoh, ať už bude zářivě žlutý, oranžový, nebo třeba modrý. Zkuste třeba all black kombinaci se zářivě žlutým batohem,  který dodá celému outfitu šmrnc a nudné to rozhodně nebude.
Pokud na barvy tolik nejste a cítite se dobře spíše v minimalistických odstínech,  což představují barvy jako je šedá, černá, nebo bílá, vůbec to nudné není a pokud vám bude připadat, že ano, podívejte se po nějakém batohu, který bude obohacený třeba o cvočky, nebo nějaký zajímavý zip.
A pokud jste na černou klasiku, kterou nikdy nic nezkazíte, ráda vás v tom podpořím, protože ta jde opravdu ke všemu. Ať už k šatům, nebo jen obyčejnému bílému tričku a džínům. Budete vypadat skvěle, můžete si s sebou nabalit i více věcí, než by se vám vešlo do kabelky a v hlavní řadě, pro jednou taky nebudete zatěžovat páteř nesouměrně!
Tak co, zůstanete letos věrné kabelkám? Já určitě ne!