Předávání cen Grammy 2021: kdo letos na červeném koberci nejvíce zazářil?

16.03.2021

V Los Angeles se 14. března sešlo mnoho nadaných hvězd. Důvodem totiž bylo 63. předávání prestižních hudebních cen Grammy, a to si slavné osobnosti zkrátka nemohli nechat ujít. I když hvězdní umělci museli dodržovat zvýšená bezpečnostní opatření kvůli pandemii koronaviru, vytáhli z šatníku ty nejlepší outfity a předvedli se ve velkém stylu.

Prestižní předávání cen je bezpochyby velkou událostí. Není proto divu, že se na to slavné osobnosti náležitě připravili. Kdo ale udělal největší dojem a svou róbou všem přítomným vyrazil dech?

Královna třpytu Beyoncé opět nezklamala

Zpěvačka Beyoncé zkrátka ví, co jí sluší, a kde jsou její přednosti. Na udílení cen Grammy sáhla po dlouhých stříbrně se třpytících šatech, které nádherně obepínaly její ženské křivky. Šaty navíc doplnila čelenkou se závojem ve stejném stylu. Celkově tak působila jako kdyby byla od hlavy až k patě posetá blýskajícími se diamanty, není divu, že z ní nikdo nemohl spustit oči. Navíc neodcházela s prázdnou, získala spoustu hudebních ocenění, včetně toho za nejlepší R&B skladbu s názvem Black Parade.

Taylor Swift vsadila na sílu květin

Něžná zpěvačka Taylor Swift svým outfitem odhalila i svou osobnost. Předvedla se v krátkých šatech s dlouhými rukávy, které byly celé zdobené krásnými květy. Ty působily skutečně jako živé a Taylor tím všechny uchvátila. Mladá umělkyně je známá především jako country romantická zpěvačka, a tak se k ní tato róba dokonale hodila. I ona si odnesla ocenění, díky kterému se navíc zapsala do historie. Už potřetí po sobě totiž vyhrála cenu za album roku, tentokrát za desku Folklore.

Nevšední outfit Harryho Stylese měl úspěch

I když letošním cenám Grammy jasně kralovaly ženy, musíme vyzdvihnout i mužský smysl pro styl. Bývalý člen skupiny One Direction Harry Styles sáhl po neobvyklém doplňku, jenž na mužích vidíme jen zřídkakdy. Kolem krku měl omotané chlupaté boa v zelené barvě, které jeho outfitu jasně dominovalo. Dále sáhl po koženém saku a kalhotech, což působilo sexy a svůdně. Přesně tak, jak to má Harry rád. Britský hudebník mohl slavit nejen velice vydařený outfit, ale také to, že si mohl odnést svou historicky první cenu Grammy, a to za nejlepší popový výkon.