Podzimní wishlist

13.09.2016
Wishlist je seznam věcí, které si přejete koupit, které musíte mít, po kterých toužíte vy i váš šatník. Může také posloužit kamarádům či blízkým pro inspraci, jaký dáreček by vám udělal radost, ale to pouze za předpokladu, že jim k němu poskytnete přístup. Nehledejte znovu a znovu zboží, které se vám líbí a sestavte si svůj seznam přání. Už jste přemýšleli, co byste měli v tom podzimním? Tady je několik tipů.

Dlouhá vesta

Vesty se skvěle hodí do aktuálního počasí. Na přelom léta a podzimu jsou jako stvořené. Jejich výhodou je vysoká multifunkčnost, můžete je přehodit přes tílko, tričko, halenku, košili, rolák či svetr, když se ochladí. Co se nohavic týče, padne jako ulitá ke kraťasům, sukni i trendy širokým kalhotům. Kombinovat lze i se šaty a overaly. Investice do delší vesty se prostě vyplatí.

Široké kalhoty ve zkrácené délce - CULOTTES

Culottes jsou široké kalhoty v délce těsně pod kolena. Setkat se můžete i s výrazem kalhoty v midi délce nebo kalhotová sukně, vždycky se ale jedná o jednu a tu samou věc - CULOTTES. Jsou velkým hitem, avšak v českých ulicích na ně jen tak nenarazíte. Vyznačují se maximální pohodlností, proto jsou vhodné k celodennímu nošení. S trochou šikovnosti z nich jde vykouzlit i originální večerní look.

Semišová kabelka

Semiš je letos králem přírodních materiálů, dává na frak hladké kůži a je na vrcholu. V jeho provedení jsou letos populární nejen doplňky, ale také oblečení. Můžete se do něj obléct od hlavy až k patě... ale o tom až příště. Teď jsme pro vás nachystali výběr těch nejlepších semišových kabelek, které k podzimu rozhodně patří.