Podzimní trendy 2018 ! ... Oblečme se od hlavy až k patě.

04.10.2018
Musím říci, že módní trendy  podzim / zima 2018 jsou opravdu lákavé. 

Sice už skončilo to milované teploučko, ale i přes to si v každém ročním období  můžeme vybrat ten správný styl, díky kterému se staneme opět neodolatelnými. Pokud si v následujícím podzimním období oblečete leoparda, zebru, krávu či hada, budete „IN" jako nikdy před tím. Další z podzimních trendů, které budou bezesporu tomuto podzimu vévodit je opět Káro. 70. léta se vrací a s ním jak károvaná móda, tak  i  nespočetné množství módních kousků v odstínech hnědé barvy.  Je opravdu z čeho vybírat. A pokud chcete svůj pozdimní outfit doladit k opravdové dokonalosti, třpytivým a kamínkovým kouskům se meze nekladou. Čím více se budete třpytit a glitrovat, tím lépe.

ANIMAL Print

Zvířecí potisky jsou v kurzu. New York, Paříž i Miláno ..... všude udává letošní podzim módu ve stylu zvířecího potisku. Navrstvěte své oblečení a nezapomeňte mít na sobě  alespoň jeden kousek zebry, leoparda či tygra.  Můžeme volit neutrální tóny leopardů, hadů i zeber, ale také nádherné a divoké vícebarevné verze těchto super kousků. 

Podívejte se a inspirujte se,  jak nosit nabízené trendy věci.

KÁRO slaví comeback

Jak jsem již zmínila, káro se vrací zpět do módy a s ním i nespočetné množství kombinací a variací, jak nosit. Podzim a s ním nastavající vrstvení oblečení je jako stvořené pro nástup káro módy.  Spojte starý šátek a trench kabát dokromady s košilí a vzorovanými kalhotami a jeden z „COOL" outfifů je na světe. Budete vypadat neskutečně elegantně.   A takovýchto spojení může být ohromující množství.

„Káro svět"  vás zve na prohlídku ....

'70s SHADES OF BROWN

Spousta věcí ze 70.let se vrací do módy. Dalším ze způsobů , jakým lze ovlivnit váš osobní styl je zajisté prostřednictvím hnědé barvy.  Neodolatelné a nepřehlédnutélné budete od použití  béžových a čokoládových monogramových oděvů a doplňků, až po celou řadu všech možných odstínu v tomto spektru.  Rozhodně nejsem hloupá, když si dovolím  tvrdit, že hnědá je určitě nová černá. 

Povolte uzdu své fantazie a nechejte si poradit a inspirujte se, jak nosit hnědou barvu jako módní ikony.

Krystaly na všem

Musíme se přece třpytit a být neodolatelné. Alespoň tohle nám z letních měsíců ještě zůstane i v následujícím chladnějším období.  Čím větší krystalový kýč zvolíme, tím lépe tuto podzimní módu vystihneme,  říkají slova odborníků.   Od výrazných třpytivých tenisek, až po nové verze poplulárních baretů ... všude musí být křišťálový předmět, který upoutá všechny kolemjdoucí. Ať už se jedná o punk styl nebo sportovní styl, všude jsou kameny a třpytky prostě „IN".