Podzimní trend pro každého

14.09.2017
Některé módní trendy se co roční období objevují s železnou pravidelností, až člověk pomalu nabude dojmu, že květovaný vzor patří k létu asi tak, jako kapr na štědrovečerní večeři!? Na druhou stranu nutno dodat, že módní diktát už není co býval a co je módní nebo naopak není, záleží především na nás... a nebo... což je další věc - trendy se mohou měnit ze dne na den, někdy dost divokým stylem... ale o to větší zábava to nakonec může být, ne? :))
A tak můžeme letos brázdit ulice plné barevného listí třeba od hlavy až k patě v květinovém potisku... takže pro tentokrát zapomeňte na film Ďábel nosí Pradu! :D Květiny se totiž tuhle sezonu objevily ne proto, aby nám odkvetly s prvním podzimním větříkem, ale proto, aby nám sychravé počasí naopak pěkně rozzářily! Můžete je nosit na šatech, kabátech... a co je nejlepší - i když je většina trendů, které nás v průběhu roku zaplaví jistě zajímavá a nejedna z nás tak vždy zatouží je zakusit na vlastní kůži... nutno dodat, že se to jen málokdy obejde bez nějakého ALE...
Kam tím mířím? - Ne každému typu sluší stejné, klidně i sebevíc trendy, barvy... ne každý si může dovolit vyrážet do práce v lodičkách a taky ne každý má postavu například do obepnuté kožené sukně... Příkladů by se našla hromada a to je další důvod, proč jsou květiny na letošní podzim ideálním tahem. Konečně tady máme trend, který je opravdu PRO KAŽDÉHO!
Jak jsem už řekla, trendy jsou někdy (nebo spíše většinou? :D)  zavádějící - příliš elegantní nebo naopak až moc volnočasové... A ruku na srdce - jak často se stane, že aktuální trend zapadá právě do vašeho stylu? A to je další plus květin - vypadají skvěle jak s roztrhanými džínami, tak na elegantních šatech... můžete je nosit s džínovou bundou, stejně jako se sakem od vašeho oblíbeného kostýmku... věřte mi, nic lepšího než květy nás na úvod podzimu snad ani nemohlo potkat! :)