Podzim v sukních. Která vám bude slušet?

20.10.2017

S čím kombinovat sukně

Sukně se dají kombinovat takřka s čímkoliv. Delší pouzdrové sukně se hodí k teniskám a mikče s kapucí. Sukně áčkového střihu vypadají skvěle v kombinaci s kozačkami, a to i k nízkým či k jejich vysokým kolegyním. Jako vršek vypadá moc hezky hřejivý svetr nebo rolák. Zdobené a skládané sukně se skvěle hodí k balerínkám nebo lakovkám a koženkovým bundám.

Abyste neprochladla

K sukním si nezapomeňte vzít teplé punčochy nebo ponožky. Dají se sehnat ve všech různých barvách, v mnoha materiálech a do balerínek vypadají moc hezky ponožky s roztomilým lemováním. Já mám nejraději bláznivé ponožky Happy Socks, ale nepohrdnu ani barevnými punčochami.

Nezapomeňte na doplňky

Doplňky jsou často opomíjenou součástí slušivého outfitu. Znáte to. Ráno vstanete a jediné, na co myslíte, je stihnout to do školy nebo do práce. Mám pro vás takový malý tip. Dejte si večer pár minut u svého šatníku a rozmyslete si, co si na sebe další den vezmete. Všechno si připravte a popřemýšlejte, jaký doplněk by se vám k tomu hodil. Jistě na to přijdete a uvidíte, že vám to bude slušet víc, než když něco vybíráte ve spěchu ráno. :-)