Podprsenky pro všechny typy výstřihů

19.07.2017
Ach ty podprsenky... výběr topu nebo šatů pro nás ženy není žádný problém, ale najít pak podprsenku, která do outfitu perfektně zapadne je často oříšek. Najít perfektně padnoucí kus je už samo o sobě pěknou výzvou a když do toho ještě zapojíme tvar výstřihu, pak je situace ještě náročnější. Pokud právě řešíte podobný problém, zachovejte chladnou hlavu... na Modio.cz najdete vždycky řešení. :)

Odhalená ramena

Trend vykukujících ramen válcuje módní svět. Objevuje se na halenkách i šatech. Odhalená ramena v kombinaci s řasením působí neskutečně žensky a něžně, ale pouze v případě, že váš outfit nekazí ramínka od podrsenky! Naštěstí si můžete vybrat z široké nabídky podprsenku bez ramínek... jsou šité tak, aby držely tam kde mají i bez opory ramínek. Na vnitřní straně je často navíc silikonový pásek pro dokonalé přilnutí s vašim tělem.
Odhalit svá ramena, k tomu mít pořádný výstřih a sehnat sedící podrsenku? Ještě do nedávna děsivá představa! Dnes běžná věc s širokou nabídkou perfektních podprsenek ideálních pro tuto situaci.

Detail na zádech

Výrobci spodního prádla dovedou své produkty přizpůsobit snad každému střihu topů. Takže pokud si ujíždíte na „boxerských" nátělnících, halenkách či šatech se zajímavými detaily na zádech i tak můžete zamezit tomu, aby vaše spodní prádlo vykukovalo ven.

Holá záda

Odhalená záda jsou mnohem příjemnější než výstřih vepředu, alespoň co se šatů týče... na slavnostní události jsou jistě vhodnější, ale hlavně nemusíte celý večer nervózně kontrolovat, zda je vše na správném místě :). Pokud jste fanynkou právě tohoto střihu, vybírejte mezi tzv. neviditelnými podprsenkami. Ty nemají ani ramínka, ani zapínání na zádech... jednoduše je nalepíte přímo na prsa. Jejich nevýhodou je, že neposkytují ideální oporu většímu poprsí a při vyšší fyzické námaze, při které se budete potit, může silikonový povrch začít klouzat. Ale ničeho se nemusíte bát, pokud budete svou pohybovou aktivitu sem tam krotit, rozhodně nehrozí, že by vám podprsenka spadla.

Vykukování P O V O L E N O

Existují případy, kdy je čouhající podrsenka naopak dokonalým doplňkem outfitu. Rozhodně mezi ně patří všechny, které mají zajímavě řešená ramínka jak vepředu, tak na zádech. Ale pozor!... tento typ podrsenek se nehodí na společenské akce a události, je to spíše varianta pro volnočasový look na fesťák, party nebo do baru. Pokud se tedy rozhodnete pro tuhle zatraceně sexy variatu, vyvarujte se hlavně zapraným, zažmoleným a „oškubaným" kouskům... moc dobrý důvod pro pořízení nové krásky! :)