Plavková sezóna začíná!

29.05.2017

Jednodílné plavky

Pokud si nejste úplně jisté, jestli jsou jednodílné plavky ještě v kurzu, toto léto vám můžu potvrdit, že rozhodně jsou! Letos se nemusíte bát žádných vystřihů, volánů nebo květinových vzorů. Pokud jsou plavky jednodílné, je letos dovolené všechno. A nejlepší na tom je, že perfektně zakryjí nedostatky na bříšku. A pokud se necítíte dobře ani se spodní částí vašeho těla, na pláži nebo koupališti stačí přes nohy přehodit volnou sukni a máte vystaráno!

Vysoký pas

Potom tu máme plavky s vysokým pasem. Tyhle plavky taky leccos skryjí, ale musíte si hlídat 2 důležité věci, a to:

- Pokud si je budete zkoušet, rozhodně se soustřeďte na to, jak v nich vypadají Vaše zadní partie. Tento typ plavek malinko zvětšuje, protože se vám zadeček opticky prodlouží. A taky dbejte na materiál. Pevnější materiál vám zadeček hezky vytvaruje a udrží ho pohromadě.

- A pokud nejste s vaším zadečkem úplně spokojené, doporučuji vybrat spodní část plavek v jednotné barvě, ať zbytečně neupoutáváte pozornost tam, kam nemáte.

Květinové vzory

A jak už jsem zde psala několikrát, letošní sezóna přímo křičí po květinových vzorech, ale taky třeba po palmách nebo citrónech :-) Takže letos se nebojte k vodě odvázat a pojďme si nadcházející letní dny užít ve veselém duchu!