Patříte mezi milovníky koček? Pak musíte vidět tyhle doplňky a oblečení s kočkou

23.07.2021

O tom, že jsou kočičky prostě boží, nemůže být pochyb. Jsou roztomilé, někdy svéhlavé, a jejich pohledu lze jen těžko odolat. A stejně neodolatelné jsou doplňky a oblečení s kočkou nebo kočičím motivem, které si zamiluje každý milovník čtyřnohých chlupáčů – ať už s nimi žije nebo je jen platonicky zbožňuje. Které si vyberete vy? Bude to tričko, mikina, kabelka nebo peněženka s kočkou?

Tričko, mikina nebo šaty s kočkou

Ti nejzarytější milovníci koček svou lásku neschovávají a hrdě ji dávají na odiv svému okolí. Jste-li jedním z nich, rozhodně vás nadchne mikina, džíny, šaty nebo tričko s kočkou. Můžete si vybrat vtipné nápisy, romantické motivy nebo minimalistické nášivky. Záleží pouze na vašem vkusu.

Kabelka, taška i batoh s kočkou

Plátěná taška s kočkou, která se hodí na nakupování, praktický batoh na výlety nebo roztomilá chlupatá kočičí kabelka? Ať už si vyberete cokoli, vsadíme se, že vaše zavazadlo se rázem stane oblíbené i u vašeho čtyřnohého kamaráda, protože kočky zkrátka zbožňují různé tašky, boxy a papírové krabice, kam se mohou schovat.

Deštník, hodinky nebo peněženka s kočkou

Patříte k těm, kteří si nepotrpí na výrazné vzory, a přesto chcete mít kočičky pořád na blízku? Kočičích doplňků je tolik, že nebudete vědět, který dřív! Co třeba zrcátko, kravata, kšiltovka, rouška, vizitkář nebo peněženka s kočkou? Vsadíme se, že mezi přáteli sklidíte okamžitě obdivné pohledy za nápaditost.

Spodní a noční prádlo s kočkou

Nic nezahřeje tak jako kočičí láska – nebo jako pyžamo, noční košile, overal či ponožky s kočkou. Hodně nás baví také dokonale roztomilé kalhotky s kočkou, které zaručeně ozvláštní vaše intimní chvilky s partnerem. Tedy jen v případě, že vám je nepřekazí vaše chlupatá šelma.

Boty s kočkou

Chcete si našlapovat jako kočka? Pak jsou jasnou volbou pohodlné pantofle k vodě, měkoučké bačkory na doma nebo jedinečné kočičí tenisky, které užijete od jara do podzimu. Díky takto stylovým botám budete jednoznačně za hvězdu každé sešlosti.

Šperky s kočkou

Čím zaručeně potěšíte ženu? Šperkem! A čím potěšíte milovnici koček? Ano, tušíte správně – šperkem s kočkou. Vybrat si můžete decentní náhrdelník, třpytivé náušnice nebo třeba luxusní prsten se třpytivými kamínky.