Paris Hilton oslavila 40. narozeniny: tohle jsou její nejlepší outfity

22.02.2021

Platinová blondýnka Paris Hilton, která na žádné akci nejde přehlédnout, oslavila před pár dny kulaté čtyřicáté narozeniny. Kromě jejího stylu, jí ženy mohou závidět i to, že téměř nestárne. Dodnes miluje výstřednost a sexy střihy, které krásně lemují její štíhlou postavu.

Paris Hilton se proslavila nejen jako dědička hotelového impéria Hilton a nemovitostí svého otce Richarda Hiltona, ale také jako módní ikona. Blondýnka má svůj vlastní vytříbený vkus, díky kterému na sebe většinou ihned strhne pozornost všech. Miluje zářivé večerní róby i pohodlné teplákové soupravy, které často kombinuje s klasickými teniskami. Je šik zkrátka ve všem. Kterými outfity se jí ale podařilo všem vyrazit dech?

V roce 2002 se bohatá kráska předvedla v extrémně třpytivé róbě, díky které byla okamžitě středem pozornosti. Krátké šaty s rozparkem navíc lichotily její postavě, a vypadala doslova jako královna tanečního parketu.

Roku 2017 zase Paris pro změnu vytáhla ze skříně sexy černé asymetrické sako bez rukávů, které dozdobila klasickými černými kalhotami se zipy dole. Celý model doladila vysokými podpatky a zdobeným psaníčkem.  Celkový dojem byl doslova famózní, Paris působila jako dominantní dračice, a muži na ni mohli oči nechat.

Rok poté předvedla i svou romantickou duši, a to konkrétně v poloprůhledné květinové róbě, která byla dlouhá až na zem. Působivé šaty zvýraznily její ženské křivky, díky květinovým motivům ale zbývalo dost místa pro fantazii. Paris se tak mohla pyšnit něžným a sofistikovaným dojmem.

I když Paris Hilton zbožňuje vymýšlení a kombinování různých outfitů, čas od času dává přednost pohodlnosti a praktičnosti. Minulý týden byla například blondýnka viděna v Los Angeles v její ikonické růžové teplákové soupravě značky Juicy Couture.