Pár kousků stačí mít...

04.08.2017
Od fashion blogerky to bude znít asi trošku nemístně, protože vám povím přesný opak toho, co je u mě běžné... jak už totiž dobře víte - miluju nákupy, málokdy dokážu odolat kousku, který mě okouzlí... skříně mi tedy doslova praskají ve švech (což na jednu stranu může být, mimo to velké množství, způsobeno i tím, že taťka použil špatné panty a tudíž mám ve skříních po stranách neplánované větrací otvory, ale to je zase trošku mimo téma :D) a přesto bych vám teď ráda řekla, že vlastně stačí jen pár správně padnoucích kousků, ze kterých pak vytvoříte třeba 10 různých outfitů! Jak mě nápad na dnešní článek napadl zrovna teď? Je čas dovolených... většina z nás se snaží dostat neskutečné množství věcí do kufrů, které svou velikostí předem říkají, že to vlastně ani není možné a tak bych vám dnes ráda ukázala, že například i s šesti kousky oblečení můžete mít denně jiný outfit! V koláži můžete zároveň objevit alternativu každého z vybraných kousků, protože přeci jen - nemáme všechny stejný styl :)...
Říká se, že nosíme zhruba jen 20% všech věcí, které ve skříni máme, tak se pojďme společně ujistit, že nosíme „ty správné"! Správné kousky jsou univerzální, nadčasové, z kvalitních materiálů a v barvách, které se jen tak neomrzí. Kouzlo je především v kombinování, proto je u výběru klíčových kousků do vašeho šatníku tolik důležité, aby se věci vzájemně nepřebíjely. Jen stěží budete totiž kombinovat například flitrované šaty s koženou kabelkou s třásněmi... nemyslíte?
Mnoha outfitů z minima kousků se nejsnáze dosáhne vrstvením... šaty můžete vzít jednou samotné, příště je můžete zastrčit do džínů... a pokud mají volnější střih, nikdo neříká, že pod ně nemůžete vzít i lehký svetřík, až se setmí a letní noci už nebudou tak tropické :))... Rada na závěr? - vybírejte základní kousky do vašeho šatníku s rozvahou... Věci volnějšího střihu se kombinují snáze než ty bodycon, protože pod obepnuté šaty stěží dostanete ještě svetřík :D... a skvěle padnoucí džíny jsou investicí, které rozhodně nezalitujete, ani za deset let!

A co vy? Už máte své klíčové kousky?