Pánský podzimní styl!

29.10.2018
PODZIM.
Čas teplých barev a chladného vánku ... A příliš často ... matoucí šatní skříně .
Co si obléci? Kabáty nebo krátký rukáv?  Pozdimní období je specifické měnícím se charakterem počasí, proto také to zmatení v šatních skříních. Potřebujeme mít po ruce zkrátka všechno.  Vrstvení oblečení je nutným umem. Ať už košili nebo tričko s dlouhým či s krátkým rukávem , tak i kabát či křivák, který rádi oblečete v případě chladného rána či pozdního podzimního večera.  

Je na čase vytáhnout staré dobré podzimní kousky. Některé, jako třeba džíny, fungují dobře po většinu roku. Ale pokud chcete vypadat opravdu „IN" v tomto ročním období, musíte svůj šatník přeci  doplnit  o pár TOP kousků  letošního podzimu.

Tak se pojďme podívat na skvělý nutný základ vaší šatní skříně :-).

Hnědá ve všech odstínech aneb 70. léta na vzestupu.

Kdyby jste se podívali na staré fotografie vašich otců, tak by jste si mohli říci, že jsou vlastně „IN". Jen ten účes chce trošku zmodernizovat :-)   .... 70. léta se vrací zpět. Od širokých kalhot až po bombrové bundy.  Jakýkoliv odstín hnědé barvy je prostě  vhodným TOP kouskem pro pochmurné podzimní počasí.

Pletená móda

Pleteniny jsou v mnoha případech velmi elegantním prvkem vašeho oblečení. Měly by být dobře použité a ne zbytečné. Na výběr je celá řada různých pletených svetrů, kardiganů a vest. Na podzimní vrstvení oblečení jsou obzvláště vhodné tenké a hladké svetry. Na víc jsou některé kousky na mužích velmi sexy.

A položme si tedy otázku..... 
Víte jaká je jedna z velkých výhod pletenin?  .....  Ženy je zbožňují. Rády se dotýkají texturovaného oblečení. Jsou tedy nezbytnou součástí vašeho "drsného, ​​ale při tom plyšového" vzhledu.

Boty a doplňky

Je na čase zabalit své špinavé bílé tenisky z léta. Jediná věc,  proč mít rád chladné deštivé počasí je, že si můžeme konečně obout ty své stylové boty.  Jsou skvělé, protože jsou funkční, odolné proti povětrnostním vlivům  a jejich pevnost vede ke zvýraznění vašeho mužství. 

Konečně taky pomalu oprášíme a přikoupíme nové  šály. Nejlepší součástí tohoto vzhledu je jeho všestrannost. Pokud chcete něco free, skvělé! Něco elegantní? Také skvělé! Něco mezi tím? Perfektní. Existuje spousta variant, jak docílit vašeho perfektního vzhledu. 

Jste bussines typ? A co tak kravata? Nejste fanouškem hubených kravat?  Máte štěstí . Silná kravata je zpátky! Noste ji tak, aby působila leštěným dokonalým vzhledem .  Nejlepší sázkou je nosit tyto kravaty s košilí a oblekem - lepší být přehnaně naleštěn než OUT :-) .