Pánské módní trendy : Sportovní oblečení

30.04.2017
Už v druhé polovině roku 2016 se postupně začaly objevovat sportovní značky, které hodně letěly v 90. letech a trvá to až do letošní sezóny. Jinými slovy, veškeré sportovní oblečení, které jste vídali u svých rodičů, slaví už druhý rok svůj comeback. Řeč je o teplákových soupravách, vytahaných mikinách nebo ikonických bomberech.

Teplákové soupravy

Pokud zastáváte názor, že teplákové soupravy patří pouze na sportovní tréninky, radím vám, aby jste to letos pořádně přehodnotili. Tento rok máte v teplákové soupravě dovoleno jít i do města, nebo na kávu, protože letošní sezóna dává můžum zelenou v pohodlnosti. A pokud ještě soupravu doplníte o tenisky s rovnou podrážkou (ne sportovní, ať přece jen nepůsobíte, že se zrovna vracíte z ranního běhu), bude váš set kompletní. 

Mikiny

Mikiny, které mají na sobě loga, ať už nějaké menší,nebo přes celou hruď jsou letos povoleny. A to právě pro oslavu velkého comebacku značek 90. let. Jako jsou třeba značky Champion, Reebok nebo Fila. Samozřejmě, není nutné pořízovat si přesně tyto značky. Bude vám stačit jakákoliv mikina, kterou budete moci skombinovat ke kalhotům a teniskám. A nesmíme vynechat ani mikiny s kapucí, ty vypadají skvěle pod nějakým křivákem, třeba společně s párem old schoolových tenisek Vans.

Tenisky

Žádný sportovní look se neobejde bez moderních tenisek, které celý outfit doladí k dokonalosti. Na teniskách je ale skvělé, že už se dávno nemusejí nosit jen ke sportovnímu oblečení, ale teď už si tenisky můžete vzít opravdu ke všemu. Na takový nedělní rodinný oběd, můžete klidně přijít v košili, slušných kalhotách a k tomu bílé tenisky. Zkrátka, fantazii se meze nekladou. Muži mají v tomto obrovskou výhodu a to tu, že se jim vždy bude chodit pohodlně :-) (Ale prosím, nechápejte mě špatně, je potřeba rozlišovat události, na které chodíte, takže až půjdete třeba do divadla, nechte prosím tenisky doma.)