Pánská zimní obuv pro rok 2017

10.11.2017
Vhodný výběr
Zimní obuv pro muže je často velkým oříškem. Jak ladně z tohoto problému vybruslit? Nejprve je důležité si uvědomit, kde se muž v zimních dnech bude nacházet nejčastěji. Zda je to škola, zaměstnání či chodí spíše po vesnici, v horách nebo po městě. Podle toho už si stačí jen vybrat. Přece nepůjde do kanceláře v pohorkách nebo po horách v elegantních botech, že? :-)
Pohorky
Hodně zateplené a vysoké botky, jsou nejlepší pro někoho, kdo se rád prochází po zasněžených pláních, má rád zimní sporty nebo pracuje i v zimě někde venku. :-) 
Ležérní
Tato obuv je takovým zlatým středem. Není příliš elegantní, ale ani úplně sportovní. Dá se zkombinovat s většinou outfitů a můžete v ní vyrazit i na procházku do sněhu.
Elegantní
Obuv vhodná zejména do kanceláře/města. Pokud chodíte na meetingy, porady a vaším denním chlebem je oblek a kravata, jsou pro vás tyto boty jako dělané. :-)
Sportovní
Obuv, která je vhodná spíše pro mladší generace, školou povinné. 
Bytelná obuv
I tato obuv se dá svým způsobem vzít do kanceláře, pokud po vás vyloženě není požadován dresscode v podobě obleku. Tak jako v kanceláři, v nich ale můžete pracovat i venku.
Vybírejte kvalitu
Kvalita zde převládá nad kvantitou. Co se zimní obuvy týče, je důležité vybírat tuto obuv s rozvahou. Raději si připlaťte, abyste nemuseli příští rok řešit stejný problém :-)