Overknees v hlavní roli!

08.02.2017
Pryč jsou časy, kdy jsme kozačky nad kolena, dnes už známé spíše jako „overkness", znali jen od Vivien z legendárního filmu Pretty Woman. Už dávno nejsou jen latexové a s podpatkem, na kterém zvládá chodit málokdo, naopak... jejich nabídka je více než pestrá a tak si můžeme pořídit kožené, semišové, se šněrováním nebo bez a v posledních letech se staly hitem také ty letní, ale o těch až jindy! :)
Tentokrát bych se ráda zaměřila na kozačky, které využijeme s končící zimou a zároveň příchodem jara a i když podpatky nepochybně udělají krásné nohy každé z nás, kozačky nad kolena umí stejné kouzlo a ještě se v nich můžete cítit pohodlně!
Je úplně jedno, jestli sáhnete po úzkém nebo širokém podpatku a nebo vsadíte na kozačky úplně ploché, vždy vám nohy opticky prodlouží a to je hlavní! Jaké tedy pořídit? Pokud, stejně jako já, patříte k těm, kterým jen jedny kozačky ke štěstí nestačí, doporučuji jedny ploché na běžné nošení, v neutrální barvě, a k tomu nějaký originální kousek na (pokud možno) úzkém podpatku, jež se dá využít i do společnosti.
I když se totiž může zdát, že kozačky rozhodně nejsou boty, které by byly vhodné i na slavnostní události, je tomu právě naopak! A ocení je především ty z nás, které se klepou zimou jen při představě večerních šatů, natož k nim obout lodičky! Už dávno totiž neplatí, že kozačky jsou „jen boty do zimy", jejich módní využití totiž neustále roste. Mají nejrůznější zdobení ve formě šněrování, střapečků a výjimkou nejsou ani kozačky čistě slavností, které jsou zdobeny například kamínky.

Tak které budou ty Vaše? :)