Outfit, který se stane vaší letní uniformou

29.06.2017
Myslely jste si, že nikdy nebude univerzálnější a na zkombinování snadnější kousek oblečení, než jakým je obyčejné bílé tričko? Neskutečné se stalo skutečným a tuto sezonu byla klasická trička převálcována halenkami, které se drží trendu odhalených ramen. Stačí je zkombinovat s denimovými šortkami a vznikne perfektní outfit do horkého léta, ve kterém hravě zvládnete celý den... od ranní kávy, práci až po večerní drink v baru.

TREND: Odhalená ramena

Nebojte se odhalit kousek svojí kůže. Vykukující ramena a holá šíje působí neskutečně žensky. Buďte kreativní, hrajte si se střihy, vzory a barvami. Trend odhalených ramen se v módě prosazuje už od dob empíru, ale až dnešní moderní doba umožňuje ženám ukázat svou invenci... a to by byla škoda nevyužít.  ;)

Denimové šortky

K halence s odhalenými rameny skvěle sedí denimové šortky, ty jsou také základem letního šatníku. I když do kanceláře až tak vhodné nejsou, na volné víkendy, procházky městem, fesťáky a dovolenou jsou ideální volbou. Obrovskou výhodou je jejich univerzálnost, nadčasovost, pohodlí... a hlavně vám v nich nebude vedro k padnutí.

Kombinace, které si zamilujete ♥

Inspirace z ulice

Kombinace, které si zamilujete