Osvěžte svůj jarní šatník: letošnímu jaru vládnou bláznivé barevné potisky

30.03.2021

Konečně jsme se rozloučili s pochmurným mrazivým počasím a s otevřenou náručí jsme přivítali první jarní dny. Je tedy na čase zahodit teplé péřové bundy a kabáty a potěšit svůj šatník novými jarními šaty, halenkami, sukněmi a dalšími kousky, které se ve vaší skříni neztratí. A co je vlastně letošní jaro nejvíc v kurzu? Bláznivé barevné potisky!

Je na čase zahodit stud a pořádně se odvázat. Známé módní blogerky totiž začaly propagovat výrazné barevné oblečení, na kterém jsou natisknuté všemožné vzory. A jejich fanoušci to milují! Trend vznikl teprve před pár měsíci, takže se jedná o čerstvou novinku. Během takto krátké doby si ale „potisknuté oblečení“ našlo své fanoušky, a že jich není málo. Nosí se vzorované šaty, kalhoty, sukně i halenky.

Blogerky nejspíš chtěly, aby lidé na chvíli zapomněli na veškeré starosti kolem koronavirové pandemie, ve které žijeme už přes rok. Barvy probouzí v lidech pocit štěstí, jsou veselejší a šťastnější. Tak proč si ten život trochu neosladit? Připravili jsme si pro vás pár fotografií, které blogerky nafotily. Na jejich oblečení najdete natisknuté nejen květinové a novinové vzory, ale i mnoho dalšího. Tak se nechte inspirovat a staňte se královnou letošního jara.