Ohákněte se jako Ryan Gosling

15.03.2017
Drive, Gangster Squad - Lovci mafie nebo Správní chlapi, to je jen krátký výčet filmů, ve kterých uvidíte excelovat Ryana Goslinga. Hraní ale není jeho jedinou silnou stránkou. Září i jako módní ikona. Oblékněte se podle vzoru tohoto Hollywoodského šviháka. Jeho styl je jednoduchý, zato velmi vytříbený. Někteří muži se nepořebují řídit aktuálními módními trendy, důvěřují sami sobě a ono to funguje! Což také dokazuje Ryanova pravidelná účast v žebříčcích nejlépe oblékaných mužů světa.

Švihák Hollywoodský

Nejčastěji můžeme Ryana vidět jako slušňáka s dokonalým hair stylingem. Elegantní kousky vytahuje na všechny společenské akce včetně předávání prestižních uměleckých cen. Tento look je mu vlastní i na filmovém plátně, protože ve spoustě svých rolí je stylizován do pozice člověkam, jehož postavení po obleku doslova křičí :). A co z jeho elegantního stylu okoukat? Ryan se rozhodně ničeho nebojí! Vezme si oblek s výraznými vzory, v extravagantním střihu či neobvyklými detaily... a výsledek je vždycky perfektní.

Ležérní pohodář

Pokud nejste vyznavači obleků nebo prostě jen nemáte na programu žádnou příležitost, kam byste tuto parádu vynesli, inspirujte se v Ryanově ležérním stylu. Je vhodný do práce, na popracovní odreagování s přáteli i na sobotní mejdan. Nedbalá elegance je čím dál více populární a výběr kousků pro outfit laděný do tohoto stylu je obrovský. Navíc se skvěle kombinuje s různými originálními doplňky, jako třeba klobouky. Máte-li chuť na mladistvější look, nazujte místo polobotek tenisky a užijte si den v pohodlné nedbalé eleganci.

Volnočasový street styler

Pokud na Ryana nemíří reflektory, kamery a blesky fotoaparátů, obléká nejčastěji mikinu s kapucí, obyčejné tričko a kalhoty nebo džíny. Vybírá si kousky, které mu perfektně sedí, takže výsledek je i ve volném čase perfektní. Neodmyslitelným doplňkem jsou pro něj brýle, ať už dioptrické či sluneční.

Co okoukat z Ryanových kombinací?

Hlavně to, že se dokáže obléct na jakoukoliv příležitost, ať už oficiální nebo ne. Váš šatník by měl obsahovat alespoň základní kousky jednotlivých stylů, protože nikdy nevíte, kdy se budou hodit :).