Ohákněte se jako Brad Pitt

26.05.2017
Brada Pitta neni třeba nijak představovat. Hollywoodský idol, filmová hvězda, otec šesti dětí... snad každá žena na planetě Zemi ví, o koho se jedná. Chcete mít u něžnějšího pohlaví podobný úspěch? Inspirujte se Bradovým stylem. Podívejte se, jak na to...

Základní kousky Bradova šatníku

Nejdříve je nutné zjistit, zda ve svém šatníku máte ty správné kousky. Brad si zrovna nepotrpí na nejnovější módní výstřelky. Preferuje spíše kvalitní klasiku. Proto se neobejdete bez oblekublazeru, jednobarevných bavlněných triček, neroztrhaných džínů, tenisek, polobotek a nezbytných doplňků šály či šátku a klobouku. Pokud je máte všechny, skvělé!... můžete se stylizovat do outfitu á la Brad ihned. Pokud vám něco schází, nevadí, od toho je tu přece Modio. :)

Summer Brad

V létě dává Brad přednost světlým tónům - bílá, béžová, světle hnědá a šedá, těmito barvami by měl disponovat váš letní šatník. Základem jsou obyčejná jednobarevná trička doplněná o jednobarevné chinos či lehké plátěné kalhoty. Pokud je venku chladněji mějte po ruce tenký cardigan, který přes sebe kdykoliv snadno přehodíte. Bez doplňků by váš outfit nebyl dostatečně „bradovský" - nikdy v horkých dnech nezapomínejte na sluneční brýle, slamák nebo bekovku. 

Black Brad

Jednou z nejoblíbenějších barev v hercově šatníku je černá. Outfity v této barvě obléká ve volném čase, na slavnostní události i galavečery. Barva není úplně ideální na letní měsíce, ale po zbytek roku využijete černé kousky do syta.